فرم ارزیابی ویزای کانادا

فرم ارزیابی ویزای کانادا

متقاضی گرامی،
لطفاً قبل از تکمیل این فرم، به موارد ذکر شده ذیل توجه فرمایید:

  • لطفاً در این فرم با حروف فارسی تایپ نمایید.
  • با توجه به تعداد بالای متقاضیان برای اخذ مشاوره اولیه، پاسخگویی فقط به فرم های کامل امکان پذیر خواهد بود.
  • شماره هدیه ویژه اختصاصی می باشد. در صورت وارد کردن آن در انتهای این فرم، سیستم صحت آن را بررسی نموده و پس از آن فرم شما ارسال می گردد.
  • تکمیل این فرم به هیچ وجه موجب ایجاد رابطه وکیل و موکل بین شما و مجموعه وکالتی یزدانی نشده و صرفا جهت ارائه مشاوره اولیه می باشد.
  • شما با تکمیل این فرم به مجموعه وکالتی یزدانی اجازه می دهید که از اطلاعات شما تنها برای ارائه مشاوره اولیه در امور ویزا و مهاجرت به کشور کانادا استفاده نمایند.
  • اطلاعات شما در فرم های ارزیابی ویزا و مهاجرت فارسی و انگلیسی، توسط یکی از وکلای متخصص ما بطور کاملا محرمانه بررسی شده و صرفاً فقط جهت بررسی شرایط شما برای درخواست ویزا و مهاجرت با راهکارهای قانونی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
  • همچنین با تکمیل فرم نظرسنجی مشتریان، ما را از نظرات و پیشنهادات خود برای هر چه بهینه تر شدن خدمات این مجموعه، مطلع فرمایید.
فرم ارزیابی ویزای کانادا - عمومی و استارت آپ

محل پیگیری پرونده

(امور رسیدگی به این فرم ارزیابی در همه شعبات این مجموعه یکسان می باشد. در صورت انتخاب هر یک از شعبات ذکر شده، شما فقط می بایست با همان شعبه انتخاب شده هماهنگی های لازم را بفرمایید. پس از ثبت این فرم، شعبات دیگر از پاسخگویی به شما معذور میباشند.)

««« شعبه تورنتو »»»
با انتخاب شعبه تورنتو، فرم ارزیابی شما برای کارشناسان ما به شعبه تورنتو ارسال خواهد شد. لذا از تماس با شعبات دیگر خودداری فرمایید.
««« شعبه تهران »»»
با انتخاب شعبه تهران، فرم ارزیابی شما برای کارشناسان ما به شعبه تهران ارسال خواهد شد. لذا از تماس با شعبات دیگر خودداری فرمایید.
««« شعبه شیراز »»»
با انتخاب شعبه شیراز، فرم ارزیابی شما برای کارشناسان ما به شعبه شیراز ارسال خواهد شد. لذا از تماس با شعبات دیگر خودداری فرمایید.

متقاضی گرامی،

احتراماً باستحضار می رساند، وکلای ما هیچگونه فعالیتی در زمینه پناهندگی ندارند. از اینرو جهت جلوگیری از اتلاف وقت شما، از ادامه پرسش بيشتر برای تکمیل فرم ارزیابی معذور می باشيم.

با تشکر
مجموعه وکالتی یزدانی

متقاضی گرامی،

احتراماً باستحضار می رساند، وکلای ما هیچگونه فعالیتی در زمینه جاب آفر شغلی یا ارائه شغل به تازه واردین در کانادا ندارند. از اینرو جهت جلوگیری از اتلاف وقت شما، از ادامه پرسش بيشتر برای تکمیل فرم ارزیابی معذور می باشيم.

با تشکر
مجموعه وکالتی یزدانی

مشخصات فردی:

اطلاعات تماس:

نسخه تکمیل شده این فرم، به این آدرس ایمیل ارسال خواهد شد!

تحصیلات:

سابقه شغلی:

سابقه ویزا:

نحوه آشنایی:

الصاق مدارک:

حداکثر حجم فایل: 5 مگابایت
فرمت PDF ،JPG، PNG یا DOC.
حداکثر حجم فایل: 5 مگابایت
فرمت PDF ،JPG، PNG یا DOC.
حداکثر حجم فایل: 5 مگابایت
فرمت PDF ،JPG، PNG یا DOC.
حداکثر حجم فایل: 5 مگابایت
فرمت PDF ،JPG، PNG یا DOC.
*
راهنمای سایت

به مجموعه وکالتی یزدانی خوش آمدید!

یک رمز عبور به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

قبلاً حساب کاربری دارید؟

Close

Close

گروه