دانشگاه مک گیل سومین دانشگاه برتر کانادا

8
دانشگاه مک گیل تیتر

دانشگاه مک گیل تیتر کانادا


مک گیل تیتر کانادا

  • دانشگاه های کانادا از بهترین استاندارد های آموزشی برخوداراند. از این روز هرساله چندین دانشگاه این کشور در زمره برترین دانشگاه های دنیا قرار می‌گیرند. دانشگاه مک گیل، یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین دانشگاه‌های کانادا است که هرسال دانشجویان زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند.
  • مک گیل، در سال 1821 تاسیس شد و به نام جیمز مک گیل تاجری که وصیت کرده بود بخش بزرگی از املاکش صرف موسسه‌ای تحقیقاتی شود نام گذاری شد.
  • دانشگاه مک گیل اکنون یکی از 3 دانشگاه برتر کانادا محسوب می‌شود که اکنون در دنیا در رنک 31 ام قرار دارد.
  • دانشگاه مک گیل از چندین پردیس تشکیل شده است. پردیس بزرگ و اصلی این دانشگاه در کبک و در مرکز مونترال قرار دارد. این پردیس توسط فرهنگی فرانسوی احاطه شده و تعداد زیادی رستوران، گالری و فروشگاه های مختلف در اطراف خود دارد. خود پردیس شامل سالن های ورزشی متعدد، مراکز درمانی و فضایی بسیار غنی برای مطالعه است. پردیس دوم دانشگاه مک گیل در 30 کیلومتری پردیس اصلی واقع شده است. این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می‌کند و در دنیا در رشته های نوروساینس، حقوق، شیمی‌ و پزشکی بسیار شناخته شده است.
  • مک گیل دانشگاهی دولتی است که در تمام مقاطع دانشجو می‌پذیرد اما اپلای در مقطع دکتری آن متقاضی بسیار بالاتری دارد. این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می‌کند و داشتن مدرک معتبر زبان انگلیسی با نمره بالا یکی از الزامات ضروری ورود به این دانشگاه به شمار می‌رود.

آیا شما واجد الشرایط مهاجرت به کانادا هستید؟

منبع: canadavisa
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها