بهترین مشاغل پاره وقت برای دانشجویان (بخش اول)

8
بررسی بهترین مشاغل پاره وقت برای دانشجویان

مشاغل پاره وقت برای دانشجویان


بهترین مشاغل پاره وقت برای دانشجویان کانادا

امروزه، با گسترش آموزش عالی، دانشجویان به دنبال فرصت‌های شغلی پاره‌وقت هستند تا علاوه بر تجربه کاری، به افزایش درآمد خود نیز بپردازند. انتخاب بهترین مشاغل پاره‌وقت برای دانشجویان اهمیت بسیاری دارد، زیرا علاوه بر تأثیر مستقیم بر درآمد، توازن بین تحصیلات و کار نیز باید حفظ شود. در این مقاله، به بررسی انواع مشاغل پاره‌وقتی که برای دانشجویان در کانادا مناسب‌تر هستند و عوامل تأثیرگذار در انتخاب آن‌ها پرداخته می‌شود. هدف این مقاله ارائه راهنمایی جامع به دانشجویان برای انتخاب بهترین مشاغل پاره‌وقت است که با تحصیلاتشان سازگاری داشته باشد و به طور همزمان امکان کسب تجربه کاری و کسب درآمد را فراهم کند.

صندوقدار

میانگین حقوق: 14.86 دلار در ساعت

یک صندوقدار کار تسویه حساب و پرداخت‌ها را تکمیل می‌‎کند. آنها مسئول بررسی تراکنش‎‌ها، اطمینان از دقیق بودن قیمت و پردازش تراکنش‎‌های نقدی و اعتباری هستند.

باریستا

میانگین حقوق: 14.93 دلار در ساعت

باریستا کارمند یک کافه یا رستوران است. آنها سفارش می‎‌گیرند، نوشیدنی تهیه می‌‎کنند و برای مشتریان سرو می‎‌کنند. آنها همچنین ظروف، تجهیزات، صندلی‌ها و محیط کار را تمیز می‌کنند.

کتابفروش

میانگین حقوق: 15.62 دلار در ساعت

کتابفروشان در کتابفروشی‌‎ها کار می‎‌کنند و به مشتریان در سفارشات و سوالات کمک می‎‌کنند. همچنین ممکن است کارهای اداری یا مسؤلیت صندوق خرید نیز به آن‌ها داده شود.

پرستار بچه

میانگین حقوق: 16 دلار در ساعت

یک پرستار بچه از بچه‎‌ها مراقبت می‌‎کند، آنها را تمیز می‎‌کند، وعده‎های غذایی آنها را آماده می‎‌کند، بچه‎‌ها را از مدرسه به خانه می‌برند، آنها وظایف کارهای خانگی مانند پخت و پز، نظافت، لباسشویی و خانه‌‎داری را انجام می‌دهند.

کار در انبار

میانگین حقوق: 16.53 دلار در ساعت

با انتخاب این شغل فرد مسئول مونتاژ، آب‎بندی، اسکن، بارگیری و تخلیه بسته‌‎ها در یک انبار می‌شود. آن‌ها در یک تیم کار می‎‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که بسته‌‎ها طبق دستورالعمل به دست مشتریان برسد.

مراقبت از حیوانات

میانگین حقوق ملی: 16.38 دلار در ساعت

مراقبت از حیوانات در باغ وحش‌‎ها، پناهگاه‎‌ها، کلینیک‌های دامپزشکی و آزمایشگاه‎‌های تحقیقاتی، غذا دادن به آن‌ها، ورزش و حمام حیوانات از وظایف مراقبین حیوانات است. برای کار در این زمینه باید اصول مراقبت اولیه از حیوانات را بدانید.

بهترین مشاغل پاره وقت برای دانشجویانسفیر برند

میانگین حقوق: 17.89 دلار در ساعت

سفیر برند به نماینده شرکتی گفته می‌شود که مسئول فروش و افزایش آگاهی از برند شرکت است. آنها معمولاً یک برند را در شبکه خود از طریق رسانه‎‌های اجتماعی، نمایش محصولات و ارائه نمونه محصول تبلیغ می‌‎کنند. آنها همچنین با کارکنان فروش سنتی برای تبلیغ محصولات و اجرای استراتژی‎های بازاریابی مختلف برای بهبود فروش خود همکاری می‎‌کنند.

کارمند کتابخانه

میانگین حقوق: 17.96 دلار در ساعت

یک کارمند کتابخانه در مرتب‎‌سازی، فهرست‎‌نویسی و قفسه‎‌بندی کتاب‌های کتابخانه به کتابدار کمک می‎‌کند. آنها همچنین مسئول به روز رسانی داده‌‎ها و فایل‌‎ها، نگهداری سوابق، ارسال اخطارهای عقب افتاده و ثبت نام اعضای جدید هستند. علاوه بر این، آنها وظایف اداری را در یک کتابخانه انجام می‎‌دهند.

نجات غریق

میانگین حقوق: 18.20 دلار در ساعت

یک نجات غریق مسئول نظارت و ایمنی افراد در استخرها و سواحل است. وظایف آن‌ها ایمنی آب، نجات شناگران، انجام CPR و کنترل رفتارهای غیراصولی در صورت لزوم است.

میزبان

میانگین حقوق: 14.68 دلار در ساعت

میزبان در واقع کارمند رستورانی است که به استقبال مشتریان می‌رود، آن‌ها را به سمت میز هدایت می‌کند و منوها را به آنها می‌دهد. همچنین کار رزرو، پاسخگویی به سوالات مربوط به منو و رستوران، پاسخ به تماس‌های تلفنی و در صورت لزوم کمک به سایر کارکنان خدمات را انجام می‌دهند.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها