آشنایی با برخی موکلان موفق موسسه وکالتی یزدانی

_

“شخص آقای یزدانی باعث اعتماد من به مجموعه شد.”

کلاینت عزیزمان، آقای عطاریزی، در ایران شرکت تهیه و تولید نرم‌افزار کامپیوتری داشتند و توانستند از طریق برنامه‌ی آی‌سی‌تی و افتتاح شعبه‌ی شرکت در کانادا، ویزای این کشور را دریافت کنند. ایشان از طریق فضای مجازی با گروه حقوقی یزدانی آشنا شدند. صدور ویزای این کلاینت عزیز از زمان سابمیت پرونده ۱۲ هفته طول کشید. آقای عطاریزی در گفتگو با همکارمان به منطقی و واقعی بودن صحبت‌های آقای یزدانی اشاره کردند و عنوان کردند شخص آقای یزدانی موجب اعتماد ایشان به مجموعه شد. طبق گفته‌های این موکل عزیزمان خوشبختانه سوالات چندانی از ایشان در فرودگاه پرسیده نشده. مجموعه وکلای یزدانی تا انتهای این مسیر آقای عطاریزی را همراهی می‌کنند.

خواندن روند مهاجرتی

“اعتماد به حرفه ای (پروفشنال) بودن وکیل کمکم کرد. تجربه من از کار با وکیل پروفشنال موفقیت آمیز بود. اعتماد به تخصص و پروفشنال بودن وکیل به نتیجه موفقیت آمیز برای من منجر شد.”

دکتر ناجیان ۵۲ سال دارند و پزشک متخصص هستند. ایشان از طریق برنامه استارت آپ در کانادا هستند.
آقای دکتر ناجیان در گفتگویی که با همکار ما داشتند از تمامی مراحل پروسه‌ی مهاجرت‌شان راضی بودند. ایشان در این گفتگو به دوستانی که قصد مهاجرت دارند پیشنهاد کردند که به بیزنس پلن و شرح وظایف‌شان مسلط باشند.
این موکل عزیز که از طریق یکی از دوستان‌شان با مجموعه وکلای یزدانی آشنا شدند، عنوان کردند تا پیش از این تصور می‌کردند شرط وکیل خوب بودن، آدم خوبی بودن است؛ اما با آشنایی با جناب آقای یزدانی و مجموعه حقوقی ایشان، متوجه شدند حرفه‌ای بودن بسیار مهم است.
دکتر ناجیانِ عزیز در پایان صحبت‌شان اعلام کردند که از انتخاب YLG بسیار راضی هستند.

خواندن روند مهاجرتی

“خوش آمد گفتن آفیسر کانادایی به من دلیل اعتمادم به فرد کاردان بود.”

آقای نعیمی طی گفتگویی که با همکار ما داشتند، ضمن اعلام اینکه تمام مراحل پروسه مهاجرت حرفه‌ای انجام شد، عنوان کردند از کار کردن با ylg راضی هستند.
موکل عزیزمان، آقای نعیمی، یکی از کسانی هستند که موفق شدند از طریق ایجاد شعبه شرکت در کانادا وارد این کشور شوند.
آشنایی این موکل عزیز یا گروه وکلای یزدانی از طریق سایت و صفحه اینستاگرام بود.
جناب نعیمی سال گذشته با گروه وکلای یزدانی قرارداد بستن و رسما پروسه مهاجرت ایشان شروع شد. این کلاینت عزیز که پیش از این در ایران و در زمینه‌ی فن‍اوری اطلاعات مشغول به کار بودند به یاری همکاران ما در Ylg توانستند شعبه‌ی دیگر شرکت‌شان را در کانادا تاسیس کنند.
همان‌طور که قبلاً گفتیم ICT یا ایجاد شعبه شرکت یکی از بهترین روش‌ها برای اخذ ویزای کاناداست.
خوشبختانه جناب نعیمی توانستند اجازه کار دو ساله را دریافت کنند. مجموعه وکلای یزدانی تا پایان این پروسه و صدور اجازه اقامت با ایشان همراه خواهد بود.

خواندن روند مهاجرتی

“نظم و انضباط کاری شما در این پروسه تاثیرگذار بود.”

کلاینت عزیزمان، آقای فریزنی، در واحد تولید فعالیت داشتند و بر اساس بیزنس پلنی که برای ایشان طراحی شد توانستند شعبه‌ی دیگر شرکت‌شان را در کانادا ثبت کرده و پس از گذشت ۳ ماه ویزای این کشور را دریافت کنند. همان‌طور که پیش از این و به کرات گفتیم، برنامه‌ی آی‌سی‌تی یا افتتاح شعبه یکی از بهترین برنامه‌ها برای مهاجرت به کاناداست.
جناب آقای فریزنی در ابتدا از طریق تبلیغات شبکه ماهواره‌ای با گروه وکلای یزدانی آشنا می‌شوند و سپس یکی از دوستان‌شان این مجموعه را به ایشان پیشنهاد می‌کنند.
خوشبختانه به دلیل اطلاع‌رسانی‌های مجموعه یزدانی و توصیه‌های مکرر ما، این موکل عزیز متوجه اهمیت بیزنس پلن شده و در جهت بررسی و تسلط همه‌جانبه به آن، تلاش می‌کنند. به طوری که به تمام سوالات آفیسر در فرودگاه به خوبی پاسخ می‌دهند.
این موکل عزیز در گفتگویی که با همکار ما داشتند اعلام کردند، نظم و انضباط کاری گروه وکلای یزدانی در این پروسه، یعنی دریافت ویزا، تاثیرگذار بوده است.

خواندن روند مهاجرتی

“ایمان پیدا کردم با آقای یزدانی به نتیجه می‌رسم.”

کلاینت عزیزمان، دکتر فاتحی، دامپزشک و صاحب کارخانه‌ی فرآورده‌های غذایی- دامپزشکی بودند. ایشان با توجه به بیزنس پلنی که آقای یزدانی برایشان طراحی کرد، توانستند شعبه‌ی کارخانه‌شان را در کانادا ثبت کرده و ویزای این کشور را دریافت کنند.
دکتر فاتحی در گفتگویی که با همکارمان داشتند عنوان کردند در سال ۲۰۰۹ هم اقدام به مهاجرت کردند که به دلیل انتخاب مشاور مهاجرتی نامناسب، با شکست مواجه شدند. این موکل عزیز ضمن اعلام رضایت از همکاری با گروه وکلای یزدانی، اضافه کردند که انقدر تمام مراحل پروسه مهاجرت قوی انجام شد که جای سوالی باقی نماند. بنابراین در فرودگاه آفیسر سوال چندانی از ایشان نکرده و ورودشان به خاک کانادا را خوشامد می‌گوید.
نکته‌ی جالب این گفتگو، حرف‌های این موکل عزیز در مورد انرژی کلام و صدای آقای یزدانی است.

خواندن روند مهاجرتی

“مجموعه آقای یزدانی مشهور است و نیازی به جستجو نیست.”

موکل عزیزمان، آقای زند وکیلی، فارغ‌التحصیل رشته‌ی برق و صاحب کارخانه‌ی تولید لوازم برقی هستند. ایشان توانستند بر اساس برنامه آی‌سی‌تی و ایجاد شعبه شرکت در کانادا، ویزای این کشور را دریافت کنند.
آقای زند وکیلی مدت زمان تایید ویزای کانادا را از زمان سابمیت پرونده کوتاه اعلام کردند.
این کلاینت محترم طی گفتگوی با همکارمان اعلام کردند از طریق تبلیغات شبکه ماهواره‌ای با مجموعه‌ی وای‌ال‌جی آشنا شدند. ایشان اضافه کردند مجموعه آقای یزدانی مشهور است و نیازی به جستجو نیست. این موکل عزیز در مورد سوال همکارمان مبنی بر سرمایه‌گذاری، پاسخ دادند که هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری نکرده‌اند و اساسا این برنامه‌ نیازی به سرمایه‌گذاری ندارد.

خواندن روند مهاجرتی

“مهاجرتم بدون داشتن نمره زبان، در این مدت زمان کوتاه برایم باور کردنی نبود.”

موکل عزیزمان، خانم رویا، فوق لیسانس مدیریت تکنولوژی دارند. ایشان در ایران مدیر یک فروشگاه زنجیره‌ای مواد غذایی بودند.

خانم رویا از طریق فضای مجازی با مجموعه وکلای یزدانی آشنا شدند و پس از تحقیقات بسیار، با همکاران ما قرارداد بستند.

این موکل عزیز یکی دیگر از کسانی هستند که به کمک برنامه ICT و ثبت شعبه شرکت در کانادا توانستند وارد خاک این کشور شوند.

این کلاینت عزیزمان در گفتگویی که با همکار ما داشتند ضمن ابراز رضایت از همکاری با YLG، عنوان کردند که باورشان نمی‌شد در این مدت کوتاه نتیجه‌ی خوبی بگیرند.

همکاران ما در مجموعه وکلای یزدانی تا پایان این راه و دریافت اقامت دائم، خانم رویا را همراهی خواهند کرد.

خواندن روند مهاجرتی

“از اینکه به این راحتی توانستم به چیزی که می‌خواستم، برسم خرسندم.”

موکل عزیزمان، جناب آقای مولایی، فارغ‌التحصیل رشته‌ی حقوق و وکیل هستند. آقای یزدانی پس از بررسی سابقه‌‌ی کاری ایشان پیشنهاد کردند که این موکل عزیز، شعبه‌ی شرکت‌شان را در کانادا ثبت کرده و به دفاع و احقاق حقوق از هم‌وطنان عزیزمان در کانادا بپردازند. آقای مولایی پس از ایجاد شعبه توانستند ویزای کانادا را دریافت کنند.

این کلاینت محترم طی گفتگویی که با همکارمان داشتن اعلام کردند از همکاری با گروه وکلای یزدانی بسیار راضی هستند. ایشان همچنین اضافه کردند، از اینکه به این راحتی توانستم به چیزی که می‌خواستم، برسم خرسندم.

خواندن روند مهاجرتی

“بعنوان یک فرد محافظه کار، تنها کیفیت بالای کار بود که توانست رضایتم را جلب کند.”

موکل محترم ما، آقای محمد گلصنم‌لو، ۳۸ ساله، فارغ‌التحصیل رشته‌ی مهندسی برق و عضو هیئت مدیره‌ی یک شرکت تجهیزات الکترونیک هستند. این موکل عزیز از طریق برنامه‌ی آی‌سی‌تی و تاسیس شعبه شرکت در کانادا ویزای این کشور را دریافت کردند. ورک پرمیت ایشان برای ۳ سال صادر شده است. آقای گلصنم‌لو در گفتگویی که با همکار ما داشتند اعلام کردند که سال‌ها در فکر مهاجرت بودند و در نهایت بهترین را انتخاب کردند. ایشان کیفیت کار آقای یزدانی را بالا توصیف کردند و عنوان کردند از کار با مجموعه یزدانی راضی هستند. همچنین این موکل عزیز به سایر افرادی که برای مهاجرت اقدام می‌کنند توصیه کردند اعتماد به نفس داشته باشند تا این احساس را به آفیسر هم منتقل کنند.

خواندن روند مهاجرتی

“گرفتن ویزای کار بعنوان نماینده شرکت ایرانی در سن و سال من و با تجربه پایین شگفتی آور بوده است.”

کلاینت جوان‌مان، آقای امیر خشنودی، تنها ۲۶ سال دارند. ایشان فارغ‌التحصیل رشته معماری هستند و در ایران مدیر و عضو هیئت مدیره‌ی یک شرکت ساختمانی بودند. آقای خشنودی از طریق تبلیغات تلویزیونی شبکه‌ی ماهواره‌ای با ما آشنا شدند.

این موکل عزیز از طریق برنامه آی‌سی‌تی و تاسیس شعبه شرکت در کانادا توانستند ویزای این کشور را دریافت کنند. ورک پرمیت ایشان برای ۱ سال و ۸ ماه صادر شده است. ایشان در گفتگویی که با همکارمان داشتند، از اینکه گروه وکلای یزدانی از صفر تا صد در کنارشان بوند، تشکر کردند.

خواندن روند مهاجرتی

“جواب پرونده‌ام خیلی سریعتر از انتظار من و همسرم آمد.. ارتباط نزدیکم با مسئول پرونده ام در طول مسیر خیلی برایم رضایت بخش بود.

موکل محترم ما، آقای معتکف، ۵۰ سال دارند، فارغ‌التحصیل رشته مدیریت صنعتی و صاحب شرکت تولیدی هستند. ایشان با راهنمایی آقای یزدانی تصمیم گرفتند از روش آی‌سی‌تی استفاده کنند؛ بنابراین شعبه‌ی شرکت‌شان را در کانادا تاسیس کردند. مدت زمان صدور ویزای ایشان از زمان سابمیت کوتاه بود.

این موکل عزیز از طریق یکی از دوستان‌شان که قبلاً اقدام به مهاجرت کرده بودند با مجموعه یزدانی آشنا شدند. ایشان در گفتگویی که با همکار ما داشتند به افرادی که قصد مهاجرت دارند، توصیه کردند نسبت به پرونده‌ی خودشان آگاهی و اشراف داشته باشند.

اهداف آینده‌ی ما در مورد ایشان، اخذ ورک پرمیت همسر و استادی پرمیت فرزندشان است.

خواندن روند مهاجرتی

“حساسیت و دقت اعضای تیم گروه وکلای یزدانی روی پرونده های
مهاجرتی بیش از انتظار ما بود.”

موکل عزیزمان، آقای محسن نوپرور، ۴۴ سال دارند و فارغ‌التحصیل رشته‌ی مهندسی عمران هستند. ایشان در ایران صاحب یک شرکت ساختمانی بودند و توانستند به کمک روش آی‌سی‌تی و ثبت شعبه شرکت در کانادا، ویزای این کشور را دریافت کنند.

ایشان در گفتگو با همکارمان اعلام کردند حساسیت مجموعه حقوقی یزدانی بیش از حد انتظارشان بوده. این موکل عزیز افزودند کیس ورکرشان بسیار دقیق و حساس بودند و این حساسیت موجب شد پرونده‌ی ایشان بسیار قوی تنظیم شود.

خواندن روند مهاجرتی