بیش از ۵۰۰ پرونده موفق ویزای کار تجاری اتفاقی نیست

صاحبان و مدیران شرکت‌ها و بیزینس‌ها!

مهاجرت تجاری به کانادا تخصص ماست!

درباره وای ال جی


آیا می‌دانید: وای ال جی اولین شرکت حقوقی چند ملیتی ایرانی، کانادایی، آمریکایی می‌باشد؟

 

شرکت حقوقی بین المللی گروه یزدانی (وای ال جی) با مدیریت افشین یزدانی وکیل پایه یک دادگستری انتاریو کانادا و دانش آموخته حقوق خصوصی، حقوق بین‌الملل، حقوق مهاجرت و حقوق کامن لای کانادا است. پنج شعبه ما در کشورهای کانادا و امریکا و ایران است و ما پیشتاز و صاحب سبک در ارائه خدمات جامع حقوقی و مهاجرتی به شرکت‌های بین المللی در تامین اهداف توسعه آنها در کانادا هستیم. توسعه تجاری و مهاجرت کانادا تخصص ماست.
یکی از مهمترین برتری های مجموعه بزرگ حقوقی یزدانی صلاحیت حضور در دادگاه های کانادا می باشد. ما با برخورداری از گروهی از وکلای کانادایی، می توانیم از پرونده های رد شده در دادگاههای استان آنتاریو و فدرال کانادا دفاع نماییم.
مجموعه وکالتی یزدانی بیشتر در زمینه حقوق مهاجرت، حقوق شرکتها و حقوق املاک فعالیت دارد. افشین یزدانی LL.M ،BCL ،CCLL.M ،RCIC ،OBA ،CBA. با بیش از هجده سال تخصص در زمینه های حقوقی ذکر شده به موکلان خود یاری می رساند. همچنین گروه وکلای یزدانی یک شرکت حقوقی کانادایی بوده و جناب آقای افشین یزدانی فعالیت حقوقی خود را به عنوان استاد حقوق در ایران از سال ۲۰۰۴ آغاز نمود. همچنین وی در سال ۲۰۰۸ به عنوان مشاور حقوقی و استاد حقوق در دبی، امارات متحده عربی فعالیت داشته است. وی بنیانگذار شرکت مهاجرتی یزدانی و همکاران و همچنین مجموعه حقوقی یزدانی بوده است و مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشکده حقوق Osgoode Hall دانشگاه یورک در شهر تورنتوی کانادا در سال ۲۰۱۶ دریافت نموده است. وی همچنین دارای گواهینامه صلاحیت از کمیته ملی اعتباربخشی (NCA) می باشد.
پیش از این افشین یزدانی، تحصیلات خود را در رشته مشاور مهاجرت در کالج Lasalle در شهر مونترال در کانادا و همچنین حقوق مدنی و حقوق بین الملل به اتمام رسانده است. وی در سال ۲۰۱۶ به عضویت سازمان مهاجرتی کانادا ICCRC درآمد و در سال ۲۰۱۹ موفق به عضویت در کانون وکلای آنتاریو در کانادا شده و از زمان تأسیس شرکت حقوقی خود در تورنتو، خدمات مهاجرت کانادا را انجام داده است. پرونده های برجسته وی توجه بین المللی را به خود جلب کرده است و شبکه های تلویزیونی، روزنامه نگاران، سازمان های دولتی و غیردولتی (NGO) در مورد موضوعات مربوط به قانون و سیاست های مهاجرت اغلب به عنوان یک متخصص مهاجرت از وی مشاوره می گیرند. وی همچنین در برنامه های متعدد تلویزیونی از جمله «مهاجرت به کانادا از نگاه قانون» حضور داشته است.

فرم ارزیابی مهاجرت به آمریکافرم ارزیابی مهاجرت به کانادا
آرشیو رویدادها
۱۷ ژوئن

گروه وکلای یزدانی حامی رویداد پناهگاه حیوانات وفا

تاریخ: شنبه ۱۷ ژوئن ۲۰۲۳ برابر با ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

مکان: بنیاد پریا

344 John St. Markham, ON L3T 5W6

بیشتر بدانید

 

۴ ژوئیه

تیرگان (به مازندرانی: تیرماه سیزه شو) یکی از جشن‌های ایرانی است که در تیرروز از تیرماه برابر با ۱۳ تیر در گاهشماری ایرانی برگزار می‌شود. این جشن در گرامی‌داشت تیشتر (ستارهٔ باران‌آور در فرهنگ ایرانی و ادیان میترایی و زرتشتی) است و برپایۀ آیین و تَراداد در روز تیر (روز سیزدهم) از ماه تیر انجام می‌پذیرد.

تاریخ: سه شنبه 4 ژوئیه ۲۰۲۳ برابر با ۱۳ تیر ۱۴۰۲

tirgan

آخرین رویدادها
رویداد

جشنواره فیلم تورنتو (TIFF Toronto International Film Festival) یک سازمان فرهنگی غیر انتفاعی است که مأموریت آن تغییر دیدگاه مردم جهان از طریق فیلم است که سپتامبر هر سال در تورونتو ، انتاریو ، کانادا برگزار می‌شود. این جشنواره پنجشنبه شب پس از روز جهانی کارگر (که در کانادا نخستین دوشنبه سپتامبر است) آغاز می‌شود و تا ده روز به درازا می‌کشد.

TIFF Toronto International Film Festival

جشنواره تورنتو از سال ۱۹۷۶ با عنوان «جشنواره جشنواره‌ها» آغاز به‌کار کرد. در نخستین سال برگزاری این جشنواره بیش از ۳۵ هزار نفر از بیش از ۳۰ کشور جهان در آن حضور یافتند. تا سال ۲۰۰۹، تعداد بازدیدکنندگان از ۳۳۶ فیلم از ۶۴ کشور جهان به بیش از نیم میلیون نفر رسید.

جشنواره فیلم تورنتو طی دهه‌های گذشته به یکی از معتبرترین رویدادهای هنری و سینمایی جهان تبدیل شده‌است. در سال ۱۹۹۸ مجله  Variety این جشنواره را از لحاظ کیفیت فیلم‌ها، ستاره‌ها و عملکرد بازار فیلم‌ها، دارای رتبه دوم پس جشنواره کن برشمرد.

مجموع تماشاگران این جشنواره، در سال‌های اخیر بیش از ۲۵۰٬۰۰۰ نفر برای هر دوره بوده‌است که در سال ۲۰۰۹ به بالاترین حد خود رسید. در این دوره ۲۸۷٬۰۰۰ نفر از عموم مردم و اهالی سینما با خرید بلیت در سالن‌های نمایش حضور یافتند و افزون بر آن بیش از ۲۳۹٬۰۰۰ نفر در نمایش عمومی میدان یانگ-داندس فیلم‌ها را به صورت رایگان تماشا کردند.

با توجه به این‌که جشنواره فیلم تورنتو یک جشنواره غیررقابتی است بنابراین بخش مسابقه رسمی و هیئت داوران ندارد، اما در پایان بهترین فیلم با آرای تماشاگران انتخاب می‌شود.

به عنوان اولین خانه سینمای کانادا، TIFF نمایش‌ها، سخنرانی‌ها، بحث‌ها، جشنواره‌ها، کارگاه‌های آموزشی، رویدادها، توسعه حرفه‌ای و فرصت‌هایی برای ملاقات، شنیدن و یادگیری فیلم‌سازان از کانادا و سراسر جهان ارائه می‌دهد.

TIFF متعهد است با برداشتن موانع فیزیکی، اجتماعی و اقتصادی برای مشارکت با همه افراد با احترام، عزت و انصاف رفتار کند تا اطمینان حاصل شود که همه کسانی که مایل به لذت بردن از برنامه‌های TIFF هستند می‌توانند این کار را انجام دهند.چهل و هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو پنج‌شنبه ۷ تا ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۳ برگزار می‌شود. لذت بردن از این رویداد بزرگ امتیازی است که تورنتوئی ها دارند و سعی می کنند بهترین استفاده را از آن ببرند.