به دنبال اعلام تسهیلات اداره مهاجرت کانادا برای ایرانیان دارای ویزاهای موقت، هموطنان بسیاری با اخذ ویزاهای موقت مانند ویزای توریستی به کانادا آمدند تا برای دریافت مجوز کار باز (Open Work Permit) اقدام کنند. هدف نهایی بسیاری از این افراد رسیدن به اقامت دائم کاناداست. اگر شما هم جز این دسته هستید و یا قصد دارید برای دریافت این مجوز کار اقدام کنید، ما برای رسیدن به اقامت دائم کنار شما هستیم. فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید تا کارشناسان شرایط شما را بررسی کرده و راهنمایی‌تان کنند.

روش‌های رسیدن به اقامت دائم با داشتن مجوز کار باز (‌Open Work Permit) ویژه ایرانیان:

1- اکسپرس‌انتری:
پس از دریافت مجوز کار و به دست آوردن سابقه کار کانادایی شما می‌توانید برای رسیدن به اقامت دائم تحت سیستم اکسپرس‌انتری اقدام کنید. فراموش نکنید این سیستم بر پایه امتیازبندی است و برای دریافت دعوتنامه باید با سایر متقاضیان رقابت کنید. کارشناسان ما آماده همراهی شما در این مسیر هستند.

2- برنامه‌های مهاجرتی استانی:
با ساخت پروفایل در سیستم اکسپرس‌انتری شما می‌توانید برای شرکت در برنامه‌های استانی متعددی نیز درخواست دهید. تعدادی از برنامه‌های استانی نیز جدای از اکسپرس‌انتری هستند و باید به طور جداگانه برای آن‌ها تشکیل پرونده دهید. داشتن جاب‌آفر از کارفرمای معتبر در یک استان و یا کسب سابقه کار در گروه‌های شغلی خاص، شانس شما را برای دریافت دعوتنامه چندین برابر می‌کند. برای ارزیابی شرایطتان و بررسی برنامه‌های مهاجرتی استانی پیش رو، حتما فرم ارزیابی ما را تکمیل کنید.

توجه داشته باشید: تحصیل در کانادا و راه‌اندازی بیزینس از اقداماتی هستند که تاثیر به سزایی در امتیاز شما در سیستم اکسپرس‌انتری دارند.

3- ویزای استارت‌آپ:
از طریق ویزای استارت‌آپ کانادا می‌توانید با تشکیل یا پیوستن به یک گروه، مستقیما برای اقامت دائم خود و خانواده‌تان اقدام کنید. عدم نیاز به نمره زبان بالا و نبود محدودیت سنی از مزیت‌های اصلی این برنامه مهاجرتی است. ما در تمامی این پروسه همراه شما هستیم.
سوالات متداول:
۱ – تا چه زمان میتوان برای اخذ مجوز کار ویژه ایرانیان اقدام کرد؟
تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۵ فرصت دارید تا با داشتن وضعیت اقامتی معتبر در کانادا برای اخذ این مجوز کار اقدام کنید.

۲- آیا مجوز کار ویژه ایرانیان مستقیما به اقامت دائم ختم می‌شود؟
خیر، صرفا با داشتن مجوز کار نمی‌توان اقامت دائم کانادا را اخذ کرد. اما گرفتن این مجوز می‌تواند مسیر رسیدن به اقامت دائم را برای بسیاری هموار کند.

۳- بهترین مسیر برای رسیدن به اقامت دائم بعد از اخذ مجوز کار چیست؟
انتخاب بهترین مسیر، بسته به شرایط هر فرد متفاوت است. برای بررسی شرایط تان فرم ارزیابی رایگان را در سایت ما تکمیل کنید.