سوالات متداول شما

۱ چنانچه متقاضی مهاجرت به کانادا باشم، اولین قدم چیست و چطور از واجد شرایط بودن خویش مطلع خواهم شد ؟

اولین قدم، بررسی دقیق شرایط شماست، ابتدا فرم ارزیابی را پرنمایید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل کنند.

۲ چنانچه متقاضی مهاجرت به کانادا باشم چطور با مشاورین شما جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایم؟

بعد از اینکه شما فرم ارزیابی را پر کردید، همکاران ما ظرف مدت کمتر از ۴۸ ساعت از طریق شماره واتس اپ که شما در فرم ارزیابی نوشته اید با شما تماس حاصل می کنند.

۳ آیا مدرک آیلتس در اقدام برای دریافت ویزای کار الزامی است؟

خیر. برای درخواست ویزای کار نیازی به اخذ مدرک آیلتس نیست اما چنانچه متقاضی بخواهد پس از یک سال وارد استخر اکسپرس انتری شده و درخواست اقامت دائم بدهد به مدرک آیلتس احتیاج پیدا می کند.

۴ در ابتدای اقدام برای دریافت ویزای کار در پرونده کارآفرینی (ICT, Owner operator ) ، آیا می توان درخواست ویزای خانوادگی داد؟

خیر. در ابتدا، متقاضی اصلی ویزای کار، پس از اخذ ویزا وارد خاک کانادا می شود سپس می تواند برای اعضای خانواده درخواست ویزای همراه بدهد.

۵ فرآیند دریافت ویزای همراه برای خانواده متقاضی معمولا چقدر زمان می برد؟

وکیل شما درخواست ویزا را به سرعت ثبت می کند و جوابدهی بستگی به اداره مهاجرت دارد اما در شرایط معمول حدودا بین ۱ تا ۳ ماه طول خواهد کشید، که این بازه زمانی کاملا تابع شرایط روز و سرعت عمل اداره مهاجرت کانادا می باشد

۶ در ویزای کارآفرینی برای فرزندان بالای ۲۲ سال هم می توان درخواست ویزای همراه داد؟

خیر، فرزندان بالای ۲۲ سال نیاز به اقدام و پرونده جداگانه دارند و زیر پرونده متقاضی اصلی قرار نخواهند گرفت.

۷ آیا در برنامه کارآفرینی ‌برای درخواست ویزای کار نیاز به مصاحبه اداره مهاجرت است؟

خیر، ولی هنگام ورود به خاک کانادا آفیسر اداره مهاجرت قبل از اینکه برگه اجازه کار را به شما بدهد، ممکن است سوالاتی در همین رابطه بپرسد.

۸ چنانچه ویزای کار متقاضی توسط آفیسر اداره مهاجرت رد شود چه اتفاقی می افتد؟

جواب آفیسر نتیجه ی قطعی نخواهد بود. وکیل پایه یک دادگستری کانادا میتواند روی پرونده رد شده شما اعتراض گذاشته و در دادگاه فدرال از پرونده شما دفاع کند و در صورت کامل و معتبر بودن مدارک ارائه شده، وکیل می تواند نتیجه پرونده را به نفع موکل خود برگرداند.

۹ چنانچه با ویزای کار وارد خاک کانادا شدیم و برای خانواده خود درخواست ویزای همراه دادیم آیا می توانیم برای پدر و مادر خود هم درخواست ویزا بدهیم؟

خیر. ویزای همراه فقط شامل همسر و فرزندان متقاضی می باشد.

۱۰ چنانچه پرونده ما توسط آفیسر اداره مهاجرت رد شود، مجموعه ی وکلای یزدانی برای دفاع از پرونده ما در دادگاه فدرال مبلغی جداگانه از مبلغ قرارداد دریافت می کند؟

خیر. وکلای ما برای اعتراض گذاشتن روی پرونده رد شده موکلین مجموعه و دفاع در دادگاه فدرال هیچ مبلغی اضافه بر مبلغ قید شده در قرارداد دریافت نمی کنند.