_

مهاجرت مطمئن به کانادا

_

تخصص ما تحقق بخشیدن رویای مهاجرت شما به کانادا

_

چرا گروه وکلای یزدانی؟

_
  • ما به طور متوسط سالیانه وکالت و ارائه مشاوره به بیش از ۵۰۰ موکل را بر عهده داریم که نشان دهنده تعهد ما برای ارائه کیفت خدمات عالی برای افراد حقیقی و حقوقی است.
  • موفقیت ۹۵ درصدی پرونده های ویزاهای تجاری
  • گروه وکلای یزدانی با بیش از ۱۰۰ کارمند تمام وقت دارای شعب متعدد در سرتاسر دنیاست و بزرگترین شرکت مهاجرتی ایرانی کانادایی می باشد
  • پیشرو در شیوه های خلاقانه مهاجرت به کانادا مانند ICT و Owner Operator

مجموعه بزرگ حقوقی یزدانی یکی از خوشنام ترين موسسات مهاجرتی مستقر در تورنتوی کانادا می باشد. با سال ها خدمات درخشان و با داشتن بیش از صد کارمند تمام وقت و شعبات متعدد در شهرهای تهران، شیراز، استانبول، دبی، مونترال و تورنتو و ونکوور و با بهره مندی از گروه وکلا و مشاورین متخصص و کارآمد آماده همیاری و انجام کلیه خدمات حقوقی و مهاجرتی به هموطنان عزیز می باشد. یکی از مهمترین برتری های مجموعه بزرگ حقوقی یزدانی صلاحیت حضور در دادگاه های کانادا می باشد. ما با برخورداری از گروهی از وکلای کانادایی، می توانیم از پرونده های رد شده در دادگاههای استان آنتاریو و فدرال کانادا دفاع نماییم.

راه‌‌های مهاجرت به کانادا

سریعترین و کم‌هزینه‌ترین مسیر مهاجرت

_

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار کارآفرینی

_

شما می‌توانید به کمک ما شعبه کانادایی بیزینس خودتان را راه اندازی کنید

شرایط و ضوابط
جزئیات بیشتر

طبق حقوق مهاجرت کانادا، شما میتوانید از دادگاه فدرال کانادا بخواهید که تصمیم‌های مربوط به مهاجرت را مورد بازبینی قرار دھد. در صورت ریجکت شدن پرونده، ما به صورت رایگان وکالت پرونده شما در دادگاه‌های کانادا را بر عهده خواهیم گرفت.

شرایط و قوانین
جزئیات بیشتر

این نوع ویزا این امکان را به شما می‌دهد که در کانادا از طریق سرمایه گذاری در بیزینس خودتان درآمد کسب کنید!

شرایط و قوانین
جزئیات بیشتر

ویزای کار نیروی خارجی در کانادا

_

در این نوع ویزا شما شرکت خودتان در کانادا را گسترش می‌دهید و بعنوان یک کارآفرین به کانادا مهاجرت می‌کنید!

شرایط و قوانین
جزئیات بیشتر

برنامه ویزای استارت آپ کانادا مربوط به کارآفرینانی است که دارای مهارت و پتانسیل ایجاد بیزینس در کانادا هستند

فرآیند و قوانین
شرایط و ضوابط
اطلاعات بیشتر

مقایسه ویزای تحصیلی و دانشجویی کانادا با ویزای کار کانادا

_

با استفاده از ویزای کار کانادا همسر شما می‌‌تواند به صورت تمام وقت در کانادا کار کتد و فرزندان شما در کانادا به صورت رایگان تحصیل کنند. شما هیچ محدودیت در انتخاب استان یا شهر مورد نظرتان ندارید.

خدمات گروه وکالتی یزدانی

_
نمونه‌های موفق
70
    • طبق حقوق مهاجرت کانادا، شما میتوانید از دادگاه فدرال کانادا بخواهید که تصمیم ھای مربوط به مهاجرت را مورد بازبینی قرار دھد. یک وکیل باید از طرف شما درخواست بازبینی قضایی دھد. در برخی موارد، مھلت‌ھایی برای ارائه درخواست شما برای بازبینی به دادگاه فدرال وجود دارد. به عنوان مثال، اگر ھیئت مھاجرت و پناھندگی( IRB)، ادعای شما برای پناھندگی را رد کرده باشد، شما باید ظرف ۱۵ روز پس از صدور تصمیم IRB، درخواست تجدید نظر خود را تنظیم کنید. بازبینی توسط دادگاه فدرال، یک فرآیند دومرحله ای است. در مرحله اول، که با عنوان مرحله “اجازه” نامیده میشود ،دادگاه، اسناد مربوط به پرونده شما را بازبینی میکند. شما باید به دادگاه نشان دھید که خطایی در تصمیم گیری رخ داده است، یا اینکه تصمیم، منصفانه یا منطقی نبوده است.
اخذ اقامت موقتاخذ اقامت دائم
افشین یزدانی آفیس

مجموعه وکالتی یزدانی یک گروه حقوقی برجسته در شهر تورنتوی کانادا می باشد که بیشتر در زمینه حقوق مهاجرت، حقوق شرکتها و حقوق املاک فعالیت دارد.
مجموعه وکالتی یزدانی در سال ۲۰۱۹ بیش از دویست پرونده مهاجرتی کشور کانادا از قبیل ویزای استارت آپ، ویزای کار با تاسیس شعبه در کانادا، برنامه های تجاری استانی، راه اندازی کسب و کار در کانادا و ویزای تحصیلی کانادا دریافت نموده است.

Array DUMA
Array DUMA
Zandi Project Management
Zandi Project Management
bamdad sharghi
bamdad sharghi

یک تیم حرفه ای، پاسخگو و هماهنگ که  تمام طول پروسه راهنمایی و همفکری هاشون باعث آرامش و اطمینان خاطر ما بوده. خانم نیلوفر که مستقیما با ما در تماس بودند و روی پرونده ما کار می کردند در همه حال بسیار صبور، خوش برخورد و با حوصله راهنمایی کردند، و آقای فرزاد یارمحمدی که در هر زمان با صبوری و خوشرویی هر راهنمایی و اطلاعاتی که نیاز داشتیم رو در اختیارمون  گذاشتند و من به شخصه بسیار ممنونشون هستم. تک تک اعضای تیم آقای دکتر یزدانی بی نهایت صمیمی، محترم و مسئولیت پذیرهستند و این در طول مسیری که می تونه ذاتاً پر از استرس باشه بسیار دلگرم کننده ست.

بهار روحی

من با گروه حرفه ای یزدانی ارتباط برقرار کردم  و واقعا ممنونم بابت وقتی که برام کذاشتن و جواب همه سوالاتم و با صبوری دادند?? و با مشاوره های عالی ایشون دلم حسابی از تصمیمی که گرفتم قرص و محکم شد.

نیما معماری
سلام و وقت بخیر
من طی مشاوره ای که با سرکار گروه وکلای یزدانی داشته ام از راهنمایی و مشاوره ایشون و وقتی که با صبر و حوصله گذاشتن کمال رضایت و تشکر را دارم.
سعید قرائی

بسیار مفید بود وتا به حال هیچکس به این دقیقی برای بنده توضیح نداده بودن امیدوارم موفق باشید

فرناز موسوی

خيلي خوشحالم از اينكه با يك مجموعه متعهد و حرفه اي قرارداد بستم و براي اولين بار با اطمينان خاطر و بدون شك و ترديد كار مهاجرتي خود را به مجموعه حقوقي جناب آقاي دكتر يزداني سپردم. از  زحمات بي دريغ همكاران دفتر تورنتو آن مجموعه سركار خانمها مونا و فرزان به خاطر حس مسئوليت پذيري و پيگيريهاي مستمر بي نهايت سپاسگذارم.

آرین صادقی