انتاریو و بریتیش کلمبیا در آخرین دوره‌ های برنامه مهاجرت استانی (PNP) برای متقاضیان دعوت نامه صادر کردند.

23
ontario and british columbia invite candidates to apply for nomination in latest pnp draws

دو استان کانادا این هفته در دوره‌ های برنامه استانی (PNP) دعوتنامه‌ هایی برای متقاضیان صادر کرده‌اند. رسیدگی به مهاجرت یک مسئولیت مشترک بین دولت ‌های استانی/منطقه‌ای و دولت فدرال کانادا است. از طریق برنامهPNP ، اداره مهاجرت و پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) به هر استان و منطقه (به جز کبک و نوناووت)، اجازه می دهند تا تعدادی مشخص از نیروی های متقاضی برای دریافت ویزای کانادا که از نظر تامین نیروی کار یا از لحاظ اقصادی برای آن محل مناسب هستند را جذب کنند.

گزینش توسط یک استان به معنای دریافت اقامت دائم نیست. با این حال، آن دسته از متقاضیانی که برای گزینش استانی درخواست می‌کنند و موفق می‌شوند، در صورت درخواست به IRCC برای وضعیت اقامت دائم، پرونده قوی‌تری خواهند داشت.

نتایج مهاجرت استانی ۱۵-۲۱ ژوئن

انتاریو

برنامه گزینش مهاجران انتاریو (OINP) این هفته طی سه دوره در دو روز، مجموعاً ۴۰۲ دعوتنامه برای متقاضیان صادر کرد. دو دوره اول در ۱۷ ژوئن برگزار شد. در دوره اول، ۸۴ دعوتنامه به متقاضیان صادر شد که شامل پیشنهاد شغلی کارفرما و دانشجویان بین‌المللی بود. در این دوره به طور ویژه جذب مربی و دستیار مربی کودکان هدف دولت کانادا بود و اکثر دعوت نامه ها برای این دسته از مشاغل صادر شد. حداقل امتیاز لازم برای شانس دریافت دعوتنامه، ۶۰ یا بالاتر بود.

دوره دوم همان روز نیز ۱۰۶ مربی و دستیار مربی کودکان را از جریان پیشنهاد شغلی کارفرما بخش کارگران خارجی هدف قرار داد. این متقاضیان برای دریافت دعوتنامه باید امتیازی ۳۹ یا بالاتر می‌داشتند.

در نهایت، در ۲۰ ژوئن یک دوره دعوتنامه برای ۲۱۲ متقاضی برای برنامه مهاجرتی، کارگر ماهر فرانسوی‌ زبان OINP صادر شد. این دوره عمومی بود، به این معنا که هیچ شغلی هدف قرار نگرفته بود و متقاضیانی برای دریافت دعوت نامه بایستی  امتیاز بین ۳۰۵ تا ۴۰۹ را کسب می کردند.

ویزای استارت آپ کانادا

بریتیش کلمبیا

در ۱۸ ژوئن، برنامه گزینش استانی بریتیش کلمبیا (BCPNP) بیش از ۷۰ متقاضی را برای درخواست گزینش استانی دعوت کرد. دعوتنامه ‌ها به متقاضیان که به عنوان کارگر ماهر و فارغ‌التحصیل بین‌المللی شناخته می شدند، ارائه شد. این برنامه در راستای سیاست ورود سریع (B.C.) اجرا شد. بریتیش کلمبیا پنج دوره هدفمند برای متقاضیان در مشاغل خاص برگزار کرد.

بیشترین تعداد دعوتنامه، ۳۵ دعوتنامه، به متقاضیان در مشاغل فناوری تعلق گرفت. آنها برای دریافت دعوت نامه باید حداقل امتیاز ۱۲۲ را کسب می کردند. این استان همچنین ۱۴ متقاضی در حرفه‌ های بهداشتی با حداقل امتیاز ۱۰۲ را نیز دعوت کرد. همچنین به تعداد 11 متقاضی در مشاغل ساختمانی و ۱۰ متقاضی در مشاغل مراقبت از کودکان که حداقل امتیاز ۹۳ را کسب کرده بودند، دعوت نامه صادر شد. در نهایت، کمتر از پنج متقاضی در حرفه مراقبت دامپزشکی با حداقل امتیاز ۸۰ به این استان دعوت شدند.

British Columbia is introducing three new International Graduate PNP streams next year

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها