مهاجرت به کانادا به روش ict

مهاجرت به کانادا به روش ict


ویزای ICT کانادا چیست؟

ویزای ICT یا Intra-Company Transfer به معنای انتقال درون شرکتی یکی از بهترین و سریعترین روش‌های مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای این کشور است.

طبق برنامه ICT کانادا،کسب‌وکارهای خارج از کانادا که شرکت مادر، شعبه، شرکت تابعه یا وابسته آنها در کانادا هستند، می‌توانند پرسنل کلیدی خود را از طریق انتقال درون شرکتی به کانادا بیاورند.

این شرکت‌ها برای انتقال کارمندان خود به کانادا نیازی به LMIA ندارند.

پیدا کردن مجوز کار کانادا از میان این همه گزینه، دشوار است، به همین دلیل ما به دنبال پیدا کردن آسان‌ترین راه ممکن برای ورود شما به کانادا هستیم.

چه افرادی می‌توانند مجوز کار ICT کانادا را دریافت کنند؟

شرکت‌هایی می‌توانند مجوز کار انتقال درون شرکتی (ICT) دریافت کنند که:

 • شرکتهای خارج از کانادا شرکت اصلی و مادر است و شرکت داخل کانادا شعبه یا وابسته به شرکت اصلی است.
 • دو شرکت در حال تجارت با یکدیگر باشند، یعنی به صورت مستمر برای یکدیگر کالا و خدمات، تامین ‌کنند. شرکت باید در کانادا فعال بوده و صرف داشتن آدرس و مکان فیزیکی در کانادا کافی نیست.
مجوز کار ICT کانادا
مجوز کار ICT کانادا

کارمندانی می‌توانند درخواست مجوز کار ICT دهند که:

 • در حال حاضر، استخدام یک شرکت چند ملیتی هستند و قصد ورود به کانادا برای کار در شرکت تابعه، شعبه یا وابسته شرکت مادر را دارند.
 • به شرکتی منتقل می‌شوند که با شرکتی که در حال حاضر در آن مشغول به کار هستند، رابطه کاری مکفی دارد. این شرکت باید کارمند را به شکل قانونی و مستمر در کانادا استخدام کند.
 • از طریق حقوق و دستمزد یا قراردادی به صورت تمام وقت و برای حداقل یکسال از یک دوره سه ساله قبل از تاریخ درخواست انتقال، توسط شرکتی استخدام شده باشند که قصد دارد آنها را به موقعیتی مشابه و تمام وقت در کانادا منتقل کند.
 • اگر کارمند به صورت پاره وقت مشغول به کار باشد، IRCC ممکن است عوامل دیگری مانند سابقه سال کاری در شرکت خارجی، شباهت موقعیت شغلی فعلی با موقعیت شغلی در کانادا، حدود این موقعیت شغلی پاره وقت و همچنین علائمی دال بر سوء استفاده شرکت جهت اخذ مجوز کار ICT را هم در نظر بگیرد.
 • اگر اخیرا در شرکت ادغام یا مالکیتی اتفاق افتاده باشد، نیازی نیست کارمند به مدت یک سال در شرکت کار کرده باشد، به شرط آنکه در سه سال قبل از این ادغام و مالکیت، حداقل یک سال در یکی از شرکت‌های وابسته کار کرده باشد. شرکت جانشین باید نشان دهد که منافع، تعهدات، دارایی‌ها و بدهی‌های شرکت اصلی را پذیرفته و همان کسب‌وکار شرکت اصلی را ادامه می‌دهد.
 • فقط برای یک دوره موقت به کانادا می‌آیند.

موکلین موفق وای ال جی

 • کلیه الزامات مهاجرتی کانادا برای ورود موقت را رعایت می‌کنند.
ویزای کار کانادا ویژه مدیران شرکتها
ویزای کار کانادا ویژه مدیران شرکتها

علاوه بر موارد فوق‌الذکر، موقعیت‌های شغلی ذیل می‌توانند درخواست ویزای کار ICT دهند:

 • مدیران اجرایی و مدیران ارشد
  • مدیر اجرایی: کارمندی که در بالاترین مرتبه، مشغول مدیریت شرکت یا یکی از بخش‌های اصلی آن است.
  • مدیر ارشد: کارمندی که تمام یا بخشی از شرکت را مدیریت می‌کند و بر کار سایر مدیران یا کارمندان حرفه‌ای نظارت/کنترل دارد.
 • مدیران عملکردی
  • کارمندی که عملکردی که برای دستیابی به اهداف شرکت ضروری است را مدیریت می‌کند. این مدیران، لزوما کارمندان را مدیریت نمی‌کنند.
 • دانش تخصصی
  •    کارمندی که دانش تخصصی دارد. این یعنی داشتن سطح پیشرفته‌‌ای از تخصص یا داشتن دانش تخصصی در خصوص محصولات، خدمات، فرآیندها و رویه‌های شرکت.

مجوز کار ICT برای استارت‌آپ‌ها (انتقال شرکت به کانادا)

کسب‌وکارهای خارجی که می‌خواهند در کانادا شرکت ثبت کنند، می‌توانند از طریق راه‌اندازی استارت‌آپ،‌ کارمندان کلیدی خود را با برنامه ویزای انتقال درون شرکتی به کانادا بیاورند. هنگام درخواست ویزای ICT استارت‌آپ کانادا، متقاضی باید توانایی ثبت شرکت در کانادا را به شرح ذیل اثبات کند:

 • دلایلی ارائه کند که نشان می‌دهد شرکت می‌تواند هزینه‌های مالی استارت‌آپ را تامین کرده و حقوق کارمندانش را بپردازد.
 • یک طرح کسب و کار واقع‌بینانه ارائه کند که در آن موقعیت کارمندان در محل کار جدید و انجام کسب و کار در کانادا، تشریح شده است.
 • دلایلی ارائه کند که نشان دهد مکان فیزیکی شرکت ایمن شده یا در حال ایمن‌سازی است.
 • دلایلی ارائه کند که هنگام انتقال مدیران اجرایی یا ارشد، نشان دهد شرکت به اندازه کافی بزرگ هست که قادر به پشتیبانی از عملکرد اجرایی یا مدیریتی آنها باشد.
 • هنگام انتقال یک کارمند با دانش تخصصی، شرکت باید نشان دهد که قرار است تجارتی انجام شود و همچنین اطمینان دهد که این کار قرار است توسط مدیریتی در داخل کانادا هدایت شود.

مجوز کار برنامه ICT استارت‌آپ معمولا یک سال اعتبار دارد. این مجوز در صورتی که شرکت‌ها شرایط ارتباطی را حفظ کرده و به فعالیت تجاری خود ادامه دهند، قابل تمدید است. فرآیندهای جدید کسب و کار در کانادا هم باید استخدام پرسنل داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه وکالتی بین المللی یزدانی در تماس باشید.

توضیحات تکمیلی ویزای ICT کانادا

ICT چیست؟

ویزای کار کانادا ویژه مدیران شرکتها از طریق ایجاد شعبه شرکت در کانادا ( -C12 – ICT) و مزایای بینظیر آن

ICT نوعی ویزای کار کانادا است که زیر شاخه‌های سیستم مهاجرتی آی ام پی (IMP) است

این سیستم مهاجرتی به شرکتهای بین المللی و خارجی این امکان را می دهد که مدیران و یا کارکنان منتخب خود را به شعبه کانادایی خود انتقال بدهند:

 • اثر بخشی مدیریت را بهبود ببخشند.
 • صادرات کانادا را گسترش بدهند.
 • مزیت رقابتی را تحت کد معافیت C12 (منفعت عمده برای کانادا) در بازارهای بین المللی افزایش دهد.

همه ملیتهای غیر کانادایی مانند ایرانیان از فواید این برنامخ اخذ ویزای کار می توانند استفاده کنند، حتی تابعین کشورهایی که عضو GATS (موافقتنامه عمومی تجارت در خدمات) نیستند.

یکی از بهترین خصوصیات روش ICT کانادا کار روند رسیدگی بسیار سریع آن است.

 

این نکته را نیز در نظر بگیرید که افرادی که واجد شرایط برنامه ICT هستند از یا همان ارزیابی تاثیر بر بازار کار  LMIA معاف هستند و همچنین می توانند تحت استراتژی مهارتهای جهانی (GSS) درخواست اجازه کار دهند که فرایند رسیدگی در ذیل آن بسیار سریع (14 روز) است.

یکی دیگر از  مهمترین ویژگی روش آی سی تی اخذ اقامت دائم کانادا است. افراد خارجی دارنده مجوز کار در کانادا می توانند تحت سیستم اکسپرس انتری در شاخه های تجربه کار کانادایی CEC و نیروی کار ماهر FSW برای خودشان و خانواده همراهشان تقاضای اقامت دائم کانادا نمایند.«موقعیت شغلی از پیش برنامه ریزی شده» یا arranged employment بخاطر ویزای کاری که دارند به آنها بین ۵۰ تا ۲۰۰ امتیاز اضافه در سیستم امتیاز بندی اکسپرس انتری می دهد.

این را نیز بخوانید: اکسپرس انتری چیست؟

شرایط ویزای کار ICT  چیست؟

از لحاظ واجد شرایط بودن، دو شرط اصلی برای امکان دریافت ویزای کار از این روش مطرح می شود:

 • احراز شرایط مربوط به ارتباط تجاری بین شرکت خارجی و شعبه آن در کانادا
 • احراز شرایط مربوط به ارتباط استخدامی بین شرکت کانادایی و فرد مدیری که متقاضی ویزای کار است.

از دیگر مزایای این مجوز کار واجد شرایط شدن برای تقاضای ویزای کار نامعین (open work permit ) برای همسر دارنده ویزای کار ICT و همچنین استفاده از سیستم رایگان درمانی کانادا برای کل خانواده، استفاده از سیستم رایگان آموزشی کانادا برای فرزندان است

شایان ذکر است که متقاضی ویزای کار در این روش نیازی به ارائه آزمون زبانهای انگلیسی یا فرانسه نیست. همچنین متقاضی ویزای کار تعهد یا الزام به راه اندازی بیزینس در شهر یا استان خاصی از کانادا و یا الزام استخدام شهروندان یا مقیمان کانادایی از لحاظ ایجاد شغل ندارد.

دریافت ویزا و مهاجرت به کانادا به روش ICT

اخذ ویزای کانادا نیازمند تبّحر حقوقی و درک درست از مسائل مهاجرت است. اخذ ویزای به روش ICT یک مسئله حساس است و به همین خاطر شما نمی‌توانید آن را از طریق وکلای تازه کار و ناآشنا انجام دهید. به همین خاطر تیم حقوقی بین‌المللی یزدانی (YLG) با بیش از 18 سال تجربه و صدها پرونده موفق برای مهاجرت تجاری به کانادا در کنار شماست.

امیدواریم این مقاله برای شما خوانندگان عزیز مفید بوده باشد. ما را از دیدگاه‌های خود بهره‌مند سازید و در قسمت نظرات، سوالاتتان را بپرسید؛ کارشناسان گروه وکالتی یزدانی وای ال جی به شما پاسخ می‌دهند.

 

منبع: canadavisa

آشنایی با برخی موکلان موفق موسسه وکالتی یزدانی

_

“شخص آقای یزدانی باعث اعتماد من به مجموعه شد.”

کلاینت عزیزمان، آقای عطاریزی، در ایران شرکت تهیه و تولید نرم‌افزار کامپیوتری داشتند و توانستند از طریق برنامه‌ی آی‌سی‌تی و افتتاح شعبه‌ی شرکت در کانادا، ویزای این کشور را دریافت کنند. ایشان از طریق فضای مجازی با گروه حقوقی یزدانی آشنا شدند. صدور ویزای این کلاینت عزیز از زمان سابمیت پرونده ۱۲ هفته طول کشید. آقای عطاریزی در گفتگو با همکارمان به منطقی و واقعی بودن صحبت‌های آقای یزدانی اشاره کردند و عنوان کردند شخص آقای یزدانی موجب اعتماد ایشان به مجموعه شد. طبق گفته‌های این موکل عزیزمان خوشبختانه سوالات چندانی از ایشان در فرودگاه پرسیده نشده. مجموعه وکلای یزدانی تا انتهای این مسیر آقای عطاریزی را همراهی می‌کنند.

خواندن روند مهاجرتی

“اعتماد به حرفه ای (پروفشنال) بودن وکیل کمکم کرد. تجربه من از کار با وکیل پروفشنال موفقیت آمیز بود. اعتماد به تخصص و پروفشنال بودن وکیل به نتیجه موفقیت آمیز برای من منجر شد.”

دکتر ناجیان ۵۲ سال دارند و پزشک متخصص هستند. ایشان از طریق برنامه استارت آپ در کانادا هستند.
آقای دکتر ناجیان در گفتگویی که با همکار ما داشتند از تمامی مراحل پروسه‌ی مهاجرت‌شان راضی بودند. ایشان در این گفتگو به دوستانی که قصد مهاجرت دارند پیشنهاد کردند که به بیزنس پلن و شرح وظایف‌شان مسلط باشند.
این موکل عزیز که از طریق یکی از دوستان‌شان با مجموعه وکلای یزدانی آشنا شدند، عنوان کردند تا پیش از این تصور می‌کردند شرط وکیل خوب بودن، آدم خوبی بودن است؛ اما با آشنایی با جناب آقای یزدانی و مجموعه حقوقی ایشان، متوجه شدند حرفه‌ای بودن بسیار مهم است.
دکتر ناجیانِ عزیز در پایان صحبت‌شان اعلام کردند که از انتخاب YLG بسیار راضی هستند.

خواندن روند مهاجرتی

“خوش آمد گفتن آفیسر کانادایی به من دلیل اعتمادم به فرد کاردان بود.”

آقای نعیمی طی گفتگویی که با همکار ما داشتند، ضمن اعلام اینکه تمام مراحل پروسه مهاجرت حرفه‌ای انجام شد، عنوان کردند از کار کردن با ylg راضی هستند.
موکل عزیزمان، آقای نعیمی، یکی از کسانی هستند که موفق شدند از طریق ایجاد شعبه شرکت در کانادا وارد این کشور شوند.
آشنایی این موکل عزیز یا گروه وکلای یزدانی از طریق سایت و صفحه اینستاگرام بود.
جناب نعیمی سال گذشته با گروه وکلای یزدانی قرارداد بستن و رسما پروسه مهاجرت ایشان شروع شد. این کلاینت عزیز که پیش از این در ایران و در زمینه‌ی فن‍اوری اطلاعات مشغول به کار بودند به یاری همکاران ما در Ylg توانستند شعبه‌ی دیگر شرکت‌شان را در کانادا تاسیس کنند.
همان‌طور که قبلاً گفتیم ICT یا ایجاد شعبه شرکت یکی از بهترین روش‌ها برای اخذ ویزای کاناداست.
خوشبختانه جناب نعیمی توانستند اجازه کار دو ساله را دریافت کنند. مجموعه وکلای یزدانی تا پایان این پروسه و صدور اجازه اقامت با ایشان همراه خواهد بود.

خواندن روند مهاجرتی

“نظم و انضباط کاری شما در این پروسه تاثیرگذار بود.”

کلاینت عزیزمان، آقای فریزنی، در واحد تولید فعالیت داشتند و بر اساس بیزنس پلنی که برای ایشان طراحی شد توانستند شعبه‌ی دیگر شرکت‌شان را در کانادا ثبت کرده و پس از گذشت ۳ ماه ویزای این کشور را دریافت کنند. همان‌طور که پیش از این و به کرات گفتیم، برنامه‌ی آی‌سی‌تی یا افتتاح شعبه یکی از بهترین برنامه‌ها برای مهاجرت به کاناداست.
جناب آقای فریزنی در ابتدا از طریق تبلیغات شبکه ماهواره‌ای با گروه وکلای یزدانی آشنا می‌شوند و سپس یکی از دوستان‌شان این مجموعه را به ایشان پیشنهاد می‌کنند.
خوشبختانه به دلیل اطلاع‌رسانی‌های مجموعه یزدانی و توصیه‌های مکرر ما، این موکل عزیز متوجه اهمیت بیزنس پلن شده و در جهت بررسی و تسلط همه‌جانبه به آن، تلاش می‌کنند. به طوری که به تمام سوالات آفیسر در فرودگاه به خوبی پاسخ می‌دهند.
این موکل عزیز در گفتگویی که با همکار ما داشتند اعلام کردند، نظم و انضباط کاری گروه وکلای یزدانی در این پروسه، یعنی دریافت ویزا، تاثیرگذار بوده است.

خواندن روند مهاجرتی

“ایمان پیدا کردم با آقای یزدانی به نتیجه می‌رسم.”

کلاینت عزیزمان، دکتر فاتحی، دامپزشک و صاحب کارخانه‌ی فرآورده‌های غذایی- دامپزشکی بودند. ایشان با توجه به بیزنس پلنی که آقای یزدانی برایشان طراحی کرد، توانستند شعبه‌ی کارخانه‌شان را در کانادا ثبت کرده و ویزای این کشور را دریافت کنند.
دکتر فاتحی در گفتگویی که با همکارمان داشتند عنوان کردند در سال ۲۰۰۹ هم اقدام به مهاجرت کردند که به دلیل انتخاب مشاور مهاجرتی نامناسب، با شکست مواجه شدند. این موکل عزیز ضمن اعلام رضایت از همکاری با گروه وکلای یزدانی، اضافه کردند که انقدر تمام مراحل پروسه مهاجرت قوی انجام شد که جای سوالی باقی نماند. بنابراین در فرودگاه آفیسر سوال چندانی از ایشان نکرده و ورودشان به خاک کانادا را خوشامد می‌گوید.
نکته‌ی جالب این گفتگو، حرف‌های این موکل عزیز در مورد انرژی کلام و صدای آقای یزدانی است.

خواندن روند مهاجرتی

“مجموعه آقای یزدانی مشهور است و نیازی به جستجو نیست.”

موکل عزیزمان، آقای زند وکیلی، فارغ‌التحصیل رشته‌ی برق و صاحب کارخانه‌ی تولید لوازم برقی هستند. ایشان توانستند بر اساس برنامه آی‌سی‌تی و ایجاد شعبه شرکت در کانادا، ویزای این کشور را دریافت کنند.
آقای زند وکیلی مدت زمان تایید ویزای کانادا را از زمان سابمیت پرونده کوتاه اعلام کردند.
این کلاینت محترم طی گفتگوی با همکارمان اعلام کردند از طریق تبلیغات شبکه ماهواره‌ای با مجموعه‌ی وای‌ال‌جی آشنا شدند. ایشان اضافه کردند مجموعه آقای یزدانی مشهور است و نیازی به جستجو نیست. این موکل عزیز در مورد سوال همکارمان مبنی بر سرمایه‌گذاری، پاسخ دادند که هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری نکرده‌اند و اساسا این برنامه‌ نیازی به سرمایه‌گذاری ندارد.

خواندن روند مهاجرتی

“مهاجرتم بدون داشتن نمره زبان، در این مدت زمان کوتاه برایم باور کردنی نبود.”

موکل عزیزمان، خانم رویا، فوق لیسانس مدیریت تکنولوژی دارند. ایشان در ایران مدیر یک فروشگاه زنجیره‌ای مواد غذایی بودند.

خانم رویا از طریق فضای مجازی با مجموعه وکلای یزدانی آشنا شدند و پس از تحقیقات بسیار، با همکاران ما قرارداد بستند.

این موکل عزیز یکی دیگر از کسانی هستند که به کمک برنامه ICT و ثبت شعبه شرکت در کانادا توانستند وارد خاک این کشور شوند.

این کلاینت عزیزمان در گفتگویی که با همکار ما داشتند ضمن ابراز رضایت از همکاری با YLG، عنوان کردند که باورشان نمی‌شد در این مدت کوتاه نتیجه‌ی خوبی بگیرند.

همکاران ما در مجموعه وکلای یزدانی تا پایان این راه و دریافت اقامت دائم، خانم رویا را همراهی خواهند کرد.

خواندن روند مهاجرتی

“از اینکه به این راحتی توانستم به چیزی که می‌خواستم، برسم خرسندم.”

موکل عزیزمان، جناب آقای مولایی، فارغ‌التحصیل رشته‌ی حقوق و وکیل هستند. آقای یزدانی پس از بررسی سابقه‌‌ی کاری ایشان پیشنهاد کردند که این موکل عزیز، شعبه‌ی شرکت‌شان را در کانادا ثبت کرده و به دفاع و احقاق حقوق از هم‌وطنان عزیزمان در کانادا بپردازند. آقای مولایی پس از ایجاد شعبه توانستند ویزای کانادا را دریافت کنند.

این کلاینت محترم طی گفتگویی که با همکارمان داشتن اعلام کردند از همکاری با گروه وکلای یزدانی بسیار راضی هستند. ایشان همچنین اضافه کردند، از اینکه به این راحتی توانستم به چیزی که می‌خواستم، برسم خرسندم.

خواندن روند مهاجرتی

“بعنوان یک فرد محافظه کار، تنها کیفیت بالای کار بود که توانست رضایتم را جلب کند.”

موکل محترم ما، آقای محمد گلصنم‌لو، ۳۸ ساله، فارغ‌التحصیل رشته‌ی مهندسی برق و عضو هیئت مدیره‌ی یک شرکت تجهیزات الکترونیک هستند. این موکل عزیز از طریق برنامه‌ی آی‌سی‌تی و تاسیس شعبه شرکت در کانادا ویزای این کشور را دریافت کردند. ورک پرمیت ایشان برای ۳ سال صادر شده است. آقای گلصنم‌لو در گفتگویی که با همکار ما داشتند اعلام کردند که سال‌ها در فکر مهاجرت بودند و در نهایت بهترین را انتخاب کردند. ایشان کیفیت کار آقای یزدانی را بالا توصیف کردند و عنوان کردند از کار با مجموعه یزدانی راضی هستند. همچنین این موکل عزیز به سایر افرادی که برای مهاجرت اقدام می‌کنند توصیه کردند اعتماد به نفس داشته باشند تا این احساس را به آفیسر هم منتقل کنند.

خواندن روند مهاجرتی

“گرفتن ویزای کار بعنوان نماینده شرکت ایرانی در سن و سال من و با تجربه پایین شگفتی آور بوده است.”

کلاینت جوان‌مان، آقای امیر خشنودی، تنها ۲۶ سال دارند. ایشان فارغ‌التحصیل رشته معماری هستند و در ایران مدیر و عضو هیئت مدیره‌ی یک شرکت ساختمانی بودند. آقای خشنودی از طریق تبلیغات تلویزیونی شبکه‌ی ماهواره‌ای با ما آشنا شدند.

این موکل عزیز از طریق برنامه آی‌سی‌تی و تاسیس شعبه شرکت در کانادا توانستند ویزای این کشور را دریافت کنند. ورک پرمیت ایشان برای ۱ سال و ۸ ماه صادر شده است. ایشان در گفتگویی که با همکارمان داشتند، از اینکه گروه وکلای یزدانی از صفر تا صد در کنارشان بوند، تشکر کردند.

خواندن روند مهاجرتی

“جواب پرونده‌ام خیلی سریعتر از انتظار من و همسرم آمد.. ارتباط نزدیکم با مسئول پرونده ام در طول مسیر خیلی برایم رضایت بخش بود.”

موکل محترم ما، آقای معتکف، ۵۰ سال دارند، فارغ‌التحصیل رشته مدیریت صنعتی و صاحب شرکت تولیدی هستند. ایشان با راهنمایی آقای یزدانی تصمیم گرفتند از روش آی‌سی‌تی استفاده کنند؛ بنابراین شعبه‌ی شرکت‌شان را در کانادا تاسیس کردند. مدت زمان صدور ویزای ایشان از زمان سابمیت کوتاه بود.

این موکل عزیز از طریق یکی از دوستان‌شان که قبلاً اقدام به مهاجرت کرده بودند با مجموعه یزدانی آشنا شدند. ایشان در گفتگویی که با همکار ما داشتند به افرادی که قصد مهاجرت دارند، توصیه کردند نسبت به پرونده‌ی خودشان آگاهی و اشراف داشته باشند.

اهداف آینده‌ی ما در مورد ایشان، اخذ ورک پرمیت همسر و استادی پرمیت فرزندشان است.

خواندن روند مهاجرتی

“حساسیت و دقت اعضای تیم گروه وکلای یزدانی روی پرونده های
مهاجرتی بیش از انتظار ما بود.”

موکل عزیزمان، آقای محسن نوپرور، ۴۴ سال دارند و فارغ‌التحصیل رشته‌ی مهندسی عمران هستند. ایشان در ایران صاحب یک شرکت ساختمانی بودند و توانستند به کمک روش آی‌سی‌تی و ثبت شعبه شرکت در کانادا، ویزای این کشور را دریافت کنند.

ایشان در گفتگو با همکارمان اعلام کردند حساسیت مجموعه حقوقی یزدانی بیش از حد انتظارشان بوده. این موکل عزیز افزودند کیس ورکرشان بسیار دقیق و حساس بودند و این حساسیت موجب شد پرونده‌ی ایشان بسیار قوی تنظیم شود.

خواندن روند مهاجرتی
اشتراک در
اطلاع از
guest

6 نظرات
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیر
امیر
1 سال قبل

سلام آیا برنامه ICT شرایط سنی دارد؟

طاها
طاها
1 سال قبل

سلام

برای مهاجرت از طریق آی سی تی چقد باید هزینه بشه.
از بابت مقاله هم ممننونم

فرزانه
فرزانه
1 سال قبل

سلام. بعد از تاسیس شرکت و ورود به خاک کانادا، بعد از چه مدت زمانی میشه درخواست PR داد و چه آیتم هایی برای دریافت PR شامل امتیاز هستند؟