حقایقی در مورد نوشیدنی‌های کانادایی

97
نوشیدنی‌های کانادایی

کانادا بیشتر به خاطر نوشیدنی‌هایش مشهور است تا غذاهایش. کانادایی‌ها علاوه‎ بر آب میوه‌های خود، آبجو و شراب خود را نیز دوست دارند. شما می‌توانید تعداد زیادی آبمیوه و نوشیدنی‌های نوشابه‌ای در سوپرمارکت‌ها پیدا کنید.

آبجو و شراب خانگی در کانادا رایج است. در بسیاری از شهرهای کانادا “فروشگاه‌های شراب سازی در محل” وجود دارد. شما می‌توانید شراب خود را سفارش دهید و پس از چهار تا شش هفته (بسته به نوع شراب) آن را دریافت کنید. با وجود مالیات‌های بالای شراب، این یک روش مقرون به صرفه برای تهیه شراب است.

مولسون کانادایی آبجوی مردم کانادا و Molson Coors Canada قدیمی ترین کارخانه آبجوسازی در آمریکای شمالی است. آبجوسازی Moosehead در سنت جان، نیوبرانزویک، 1642 بطری آبجو در دقیقه تولید می‌کند. کانادا به خاطر شراب یخی خود که از انگورهای یخ زده فشرده شده تهیه می‌شود مشهور است که معمولاً به عنوان شراب دسر استفاده می شود.

برخی از شراب‌های کانادایی دارای شهرت جهانی، از شراب بریتیش کلمبیا هستند که در انتاریو، کبک و نوا اسکوشیا نیز تولید می‌شوند.
کانادایی‌ها نوشیدنی‌های خود را با یخ پر می‌کنند و برخلاف اروپایی‌ها خیلی طرفدار شراب ولرم نیستند.

زمانی که در رستوران هستید، گارسون لیوان یا فنجان خالی شما را از روی میز برمی‌دارد. البته این به معنی ترک رستوران نیست. اما اگر مردم بسیاری منتظر خالی شدن میز باشند، زمان شما محدود خواهد شد.

در کانادا، سن قانونی نوشیدن شراب 19 سال و در برخی استان‌ها و مناطق 18 سال است. کانادا در مورد قوانین نوشیدن بسیار محافظه کار است. بیرون آوردن الکل در خیابان‌ها و نوشیدن در مکان‌های عمومی مجاز نیست.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها