معروفترین شرکت‌های فعال کانادایی در حوزه فناوری و تکنولوژی کدام‌اند؟

61
معروفترین شرکت‌های فعال کانادایی در حوزه تکنولوژی کدام‌اند؟

معروفترین شرکت‌های فعال کانادایی در حوزه تکنولوژی کدام‌اند؟


Sage

Sage که در سال 1981 تأسیس شد، به عنوان یک شرکت کوچک شروع به کار کرد و به طور قابل توجهی گسترش یافت. آنها اکنون بیش از 11000 کارمند در بیش از 20 کشور دارند. این شرکت راه‌حل‌هایی را برای سازندگان کسب و کار ارائه می‌دهد تا همه فرآیندها از پول گرفته تا مردم را مدیریت کنند. فناوری اجتماعی و موبایلی آن داده‌ها را به سرعت فراهم می‌کند تا مشتریان بتوانند از هر کجا تصمیم‌گیری سریع و آگاهانه داشته باشند.این شرکت انتخاب، پشتیبانی، تخصص و نوآوری را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

آدرس وب سایت: https://www.sage.com/en-ca

اریکسون

اریکسون در سال 1876 تأسیس شد و در کشورهای مختلفی فعالیت می‌کند. آن‌ها یک ارائه دهنده پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند. مجموعه این شرکت شامل شبکه‌ها، خدمات دیجیتال، خدمات مدیریت شده و شرکت‌های نوظهور است که همگی توسط پلتفرم‌های 5G و اینترنت اشیا (IoT) پشتیبانی می‌شوند. اریکسون با بیش از 54000 پتنت اعطا شده، یکی از قوی‌ترین مجموعه‌های مالکیت معنوی را دارد.
کار با اریکسون به معنای عضویت در تیمی از نوآوران همفکر است که بر روی غلبه بر چالش‌های معاصر تمرکز دارند. برخی از مزایای کارکنان در اریکسون عبارتند از بیمه درمانی، بیمه عمر، بیمه دندانپزشکی، بیمه بینایی، بیمه از کار افتادگی موقت، بیمه از کارافتادگی طولانی مدت و حقوق پایان کار.

آدرس وب سایت: https://www.ericsson.ca 

Intuit

Intuit یک شرکت نرم افزار مالی است که نرم افزارهای مالی، حسابداری، مالیاتی و خدمات مرتبط با آن را برای مشاغل کوچک، حسابداران و افراد، توسعه داده و به فروش می‌رساند. این پلتفرم قدرت فناوری نوآورانه را با تخصص مشاوران مالی واقعی ترکیب می‌کند.
این شرکت بیش از 5000 کارمند دارد که مزایای آن‌ها شامل کمک به فرزندخواندگی، امکانات رفت و آمد، بیمه دندانپزشکی و بینایی، تخفیف‌های انحصاری، طرح خرید سهام کارکنان و مشاوره مالی است.

آدرس وب سایت: https://www.intuit.com/ca

حتما بخوانید: بهترین روش‌های اقامت کانادا

SAP

SAP به‌عنوان رهبر بازار نرم‌افزارهای کاربردی سازمانی، به شدت در تحولات تجاری و فناوری فعلی شرکت دارد و حدود 10 هزار کارمند دارد. این شرکت که در سال 1972 تأسیس شد، به مشتریان خود در شفاف‌سازی فرآیندهایشان کمک می‌کند.SAP خود را وقف کمک به هر مشتری برای تبدیل شدن به یک تجارت موفق می‌کند. مزایای کارکنان SAP بر اساس عنوان شغلی، موقعیت مکانی و مدت خدمت در سازمان تعیین می‌شود.

آدرس وب سایت: https://www.sap.com

Dell Technologies

Dell Technologies تاسیس شده در سال 1984، به سازمان‌ها و افراد کمک می‌کند تا شیوه کار، زندگی و بازی خود را با کمک به آنها در ساخت آینده دیجیتال خود تغییر دهند. دل مجموعه خدمات و فناوری کامل و نوآورانه‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
به عنوان عضوی از تیم جهانی Dell، به مزایایی مانند پرداخت بسیار رقابتی، برنامه‌های پاداش، مزایای کلاس جهانی و فرصت‌های استثنایی یادگیری و توسعه دسترسی دارید، همگی در حالی که در محیطی جذاب و محرک کار می‌کنید.
دل شرکتی با بیش از 150000 کارمند قوی و آگاه است که خود را وقف انجام بهترین کار خود و تضمین موفقیت مشتریان می‌کنند.

آدرس وب سایت: http://www.dell.ca

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

اینتل

اینتل از سال 1968 با هدف ایجاد فناوری و توسعه آن برای بهبود زندگی فعالیت می‌کند و تاکنون 10 هزار کارمند دارد. از آنجایی که داده‌ها در زمانی که دستگاه‌های فراوان به بیشتر تعاملات انسانی کمک می‌کند، اهمیت فزاینده‌ای پیدا کرده است، موسسات خرده‌فروشی، بیمارستان‌ها، کارخانه‌های تولیدی و حتی تولیدکنندگان خودرو در حال تبدیل شدن به کارخانه‌های داده هستند. این وضعیت نیاز به انتقال، ذخیره و پردازش داده‌ها سریعتر و ایمن‌تر از همیشه دارد. اینتل دسترسی به قدرت داده‌ها را برای ایجاد ارزش برای مردم، مشاغل و جامعه در مقیاس جهانی فراهم می‌کند.
اینتل یک بسته مزایای جامع و رقابتی ارائه می‌دهد که نشان دهنده تعهد این شرکت به کارمندان و خانواده‌های آنها در طول زندگی است.

آدرس وب سایت: https://www.intel.com

حتما بخوانید: مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

TCS

TCS، یک غول جهانی در خدمات فناوری اطلاعات، راه حل‌های دیجیتال و کسب و کار، در سال 1968 تاسیس شد. این شرکت با مشتریان همکاری می‌کند تا به آنها کمک کند تا بیزنس ساده خود را تقویت و متحول کنند. این سازمان از طریق تعهد عمیق به مشتریان خود، تخصص گسترده در صنعت و شبکه جهانی مراکز نوآوری و تحویل، بالاترین سطح اطمینان و رضایت را تضمین می‌کند. TCS کانادا به طیف وسیعی از صنایع خدمات می‌دهد.
TCS تعداد 10 هزار کارمند دارد که همه می‌توانند آرزوهای خود را دنبال کنند، به اهداف خود برسند و حرفه خود را رشد دهند و بدانند که به فرصت‌های مناسب برای ایجاد، مشارکت، تغییر، نوآوری، یادگیری و هدایت به سمت یک هدف مشترک دسترسی دارند. مرخصی استعلاجی با حقوق، تعطیلات با حقوق، برنامه زمانی منعطف، بیمه عمر و بازپرداخت مربوط به تحصیل تنها تعدادی از مزایای کارکنان TCS هستند.

آدرس وب سایت: https://www.tcs.com

Tech Mahindra

Tech Mahindra در سال 1986 تأسیس شد. هدف آن‌ها ارائه راه حل‌های نوآورانه و مبتنی بر فناوری اطلاعات است. ارزش این شرکت بیش از 5 میلیارد دلار است و بیش از 112800 کارمند در 90 کشور جهان دارد که به بیش از 825 مشتری جهانی از جمله شرکت‌های Fortune 500 خدمات ارائه می‌دهد.
این بخشی از گروه ماهیندرا است که بیش از 200000 نفر را در بیش از 100 کشور استخدام می‌کند و ارزش بازار آن 22.4 میلیارد دلار است. این شرکت در زمینه تراکتور، وسایل نقلیه کاربردی و فناوری اطلاعات پیشرو است.

آدرس وب سایت: https://www.techmahindra.com/en

Shopify

Shopify یک شرکت تجارت جهانی برجسته است که راه حل‌های قابل اعتمادی را برای شروع، رشد، بازاریابی و مدیریت کسب و کار خرده فروشی با هر اندازه‌ای ارائه می‌دهد. Shopify با ارائه یک پلتفرم و خدمات قابل اعتماد و یک تجربه خرید بهتر برای مشتریان در سراسر جهان، تجارت را برای مشتریان خود بهبود می‌بخشد. میلیون‌ها کسب و کار در بیش از 175 کشور از Shopify استفاده می‌کنند، از جمله Allbirds، Gymshark، PepsiCo و Staples.
کارمندان Shopify این آزادی را دارند که برنامه‌های خود را انتخاب کنند و به آنها اجازه می‌دهد کار را با زمان خانواده، سرگرمی‌ها و سبک زندگی سالم متعادل کنند.

آدرس وب سایت: https://www.shopify.com

حتما بخوانید: اخبار مهاجرت کانادا

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها