10 شغل پردرآمد در کانادا

991
10 شغل پردرآمد در کانادا

وکیل

میانگین حقوق: 94726 دلار در سال
وکیل در رسیدگی‌های حقوقی از موکلان نمایندگی می‌کند. رشته‌های حقوقی مختلفی وجود دارد که می‌توانید بسته به علایق خود از بین آنها انتخاب کنید. برای وکیل شدن، باید مراحل تحصیلی آن را بگذرانید.

پزشک

میانگین حقوق: 252265 دلار در سال
پزشکان بیماری‌ها و سایر شرایط فیزیکی ناسالم را درمان می‌کنند. آنها معمولاً در بیمارستان‌ها کار می‌کنند و با سایر متخصصان بهداشت همکاری می‌کنند.

مدیر پروژه

میانگین حقوق: 77199 دلار در سال
مدیران پروژه پروژه‌ها را در یک سازمان برنامه ریزی، اجرا و نظارت می‌کنند. پروژه می‌تواند هر چیزی باشد، از ساخت یک کارخانه گرفته تا طراحی یک برنامه کاربردی. وظایف آنها شامل ایجاد بودجه، ایجاد روابط با فروشندگان، استخدام کارکنان و تعیین نقش است.

طراح رابط کاربری

میانگین حقوق: 62228 دلار در سال
طراحان رابط کاربری (UI) رابط نرم‌افزاری را طراحی و ایجاد می‌کنند که کاربران با آن تعامل دارند. این حرفه لزوماً به آموزش رسمی نیاز ندارد و شما می‌توانید با منابع آنلاین مختلف یاد بگیرید.

پرستار

میانگین حقوق: 34.88 دلار در ساعت
پرستاران با سایر متخصصان مراقبت‌های بهداشتی برای درمان بیماری‌ها و شرایط فیزیکی مختلف همکاری دارند. وظایف آنها شامل ارائه کمک‌های اولیه، نگهداری تجهیزات بیمارستانی و انجام وظایف اداری است. برای پرستار شدن به مدرک و مجوز از مرجع استانی مربوطه نیاز هست.

مدیر بازاریابی

میانگین حقوق: 64818 دلار در سال
یک مدیر بازاریابی، تبلیغ برند یک سازمان را بر عهده دارد. آنها ریاست بخش بازاریابی را بر عهده دارند و مسئول توسعه استراتژی‌های بازاریابی، تعیین نقش‌ها و ارائه بازخورد به مدیران شرکت هستند. این یک نقش ابتدایی نیست و به چند سال تجربه به عنوان یک همکار بازاریابی نیاز دارد.

افسر پلیس

میانگین حقوق: 68040 دلار در سال
افسران پلیس مسئول حفظ نظم و قانون در یک منطقه خاص هستند. وظایف آنها شامل انجام تحقیقات، دستگیری و گشت‌زنی است. افسران پلیس به آموزش‌های فیزیکی و شغلی گسترده نیاز دارند.

معلم

میانگین حقوق: 23.14 دلار در ساعت
وظایف معلمان شامل آموزش، ارزیابی و ارائه بازخورد به دانش آموزان و والدین است. برای معلم شدن، داشتن مدرک و تکمیل برنامه آموزش معلمان الزامی است.

معاون اداری

میانگین حقوق: 21.11 دلار در ساعت
وظایف دستیاران اداری شامل توزیع مکاتبات، برنامه ریزی جلسات، سفارش و انبار کردن لوازم اداری و پذیرایی از مهمانان است. برای تبدیل شدن به یک دستیار اداری، به مدرک یا دیپلم در یک رشته مرتبط نیاز دارید.

مهماندار هواپیما

میانگین حقوق: 28153 در سال

مهمانداران هواپیما مسئول مدیریت مسافران در هواپیما هستند و بلیط‌های مسافران را بررسی می‌کنند. آنها همچنین مسئول توزیع نوشیدنی‌ها و رسیدگی به هر گونه شکایتی هستند که مسافران ممکن است داشته باشند. مهمانداران هواپیما همچنین از نزدیک با خلبانان کار می‌کنند و ممکن است برای آنها وظایفی را انجام دهند.

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

منبع: لینکدین وای ال جی
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها