درآمد حسابداری در کانادا

54
درآمد حسابداری در کانادا

درآمد حسابداری در کانادا


فرصت‌های شغلی رشته حسابداری در کانادا

شغل و درآمد حسابدار مالیاتی در کانادا

میانگین حقوق: 59,377 دلار در سال
حسابداران مالیاتی با ارائه راه‌حل‌های مالیاتی که تعهدات مالیاتی را کاهش، به تعویق انداختن یا حذف می‌کند، با مشتریان همکاری می‌کنند. آنها ممیزی‌های مالیاتی را با سازمان‌های دولتی مربوطه هماهنگ می‌کنند، اسناد مالیاتی را تهیه می‌کنند و اظهارنامه‌ها را از طرف مشتریان ارائه می‌کنند.حسابداران مالیاتی مستقیماً با IRS تعامل دارند و به طور معمول اسناد مالیاتی را از طرف مشتریان خود امضا می‌کنند.

شغل و درآمد مدیر مالی در کانادا

میانگین حقوق: 89472 دلار در سال
یک مدیر مالی مسئول سلامت مالی یک سازمان است که شامل نظارت بر بودجه داخلی و امور مالی یک کسب و کار و همچنین چشم‎انداز سرمایه‎گذاری و استراتژی مالی در شرکت‎ها است. یک مدیر مالی ممکن است تیمی از متخصصان حسابداری و حقوق و دستمزد را در یک تجارت بزرگ نظارت کند. مدیران مالی همچنین به مدیران ارشد در مورد روش‎های حداکثر کردن سود مشاوره می‌دهند. آنها اغلب تجزیه و تحلیل داده‌ها را انجام می‌دهند و مسئول تهیه گزارش‌های مالی، توسعه برنامه‌ریزی مالی بلندمدت و نظارت بر فعالیت‌های سرمایه گذاری هستند.

شغل و درآمد حسابدار شرکتی در کانادا

میانگین حقوق: 62137 دلار در سال
یک حسابدار شرکتی مسئول تنظیم و مدیریت سوابق مالی شرکت است. آنها بر برنامه‌ریزی و تجزیه و تحلیل مالی نظارت می‌کنند، داده‌های مالی مهم را به مدیریت ارائه می‌دهند و تضمین می‌کنند که رویه سازمان مطابق با قوانین حسابداری و مالی باشد. همچنین گزارش‌های حسابداری ماهانه، سه ماهه و سالانه را انجام می‌دهند.

شغل و درآمد حسابرس در کانادا

میانگین حقوق: 87830 دلار در سال
حسابرسان سوابق مالی شرکت را بررسی می‍کنند تا آنها با قوانین و رویه‌های نظارتی مطابقت داشته باشند. آنها برای کمک به شرکت‌ها و سازمان‌ها در اجتناب از عدم انطباق قانونی، توصیه‌ها و اقدامات پیشگیرانه از خطر و کاهش ریسک را ارائه می‌کنند. حسابرسان می‌‌توانند به کسب و کارها در شناسایی روش‌های کاهش هزینه کمک کنند.

شغل و درآمد مشاور مالی در کانادا

میانگین حقوق: 58026 دلار در سال
مشاوران مالی به مشتریان در توسعه اهداف مالی، تعیین روش‌های کاهش ریسک و کمک به مشتریان در انتخاب ابزارهای سرمایه‌گذاری مناسب برای تولید ثروت بلندمدت کمک می‌کنند. این متخصصان به مشتریان در برنامه‌ریزی بازنشستگی، مدیریت بدهی و ارزیابی اسناد کمک می‌کنند.

شغل و درآمد برآوردگر هزینه در کانادا

میانگین حقوق: 61915 دلار در سال
برآوردگران هزینه انواع داده‌ها را برای تعیین مقدار پول، زمان، نیروی کار و موادی که کسب و کارها برای تولید اقلام، ارائه خدمات یا ساخت سازه‌ها نیاز دارند، ارزیابی می‌کنند. این کارشناسان معمولاً با مهندسین برای به دست آوردن الزامات پروژه همکاری می‌کنند که به آنها در برآورد کل هزینه‌های مرتبط با پروژه‌ها کمک می‌کند. به طور معمول، آنها در یک حوزه یا صنعت خاص تخصص دارند.

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

شغل و درآمد تحلیلگر اعتبار در کانادا

میانگین حقوق: 52542 دلار در سال
تحلیلگران اعتبار توانایی مشتریان خود را برای بازپرداخت وام‌ها و تصمیم‌گیری در مورد وام بر اساس سابقه اعتباری آنها ارزیابی می‌کنند. این متخصصان اغلب برای بانک‌های تجاری و سرمایه‌گذاری، کسب‌وکارهای کارت اعتباری و سازمان‌های رتبه‌بندی اعتباری کار می‌کنند.

شغل و درآمد مدیر مبارزه با پولشویی در کانادا

میانگین حقوق: 130875 دلار در سال
مدیران و تحلیلگران مبارزه با پولشویی تراکنش‌های بانکی را برای فعالیت‌های مشکوک نظارت می‌کنند. آنها کار شناسایی پولشویی را برای مؤسسات مالی ارائه می‌دهند تا به کاهش خطر تراکنش‌های مخرب یا غیرقانونی کمک کنند. آنها ممکن است یک پایگاه داده مالی را برای نظارت بر تراکنش‎ها برای روندهای مشکوک نظارت و مدیریت کنند.

شغل و درآمد مدیر حسابداری در کانادا

میانگین حقوق: 79080 دلار در سال
یک مدیر حسابداری مسئول رهبری و نظارت بر تیمی از حسابداران در یک سازمان است. مدیران حسابداری بر عملیات نظارت می‌کنند، وظایف را تخصیص می‌دهند و به توسعه قوانین و رویه‌های حسابداری سازمان کمک می‌کنند.

شغل و درآمد تحلیلگر بودجه در کانادا

میانگین حقوق: 68004 دلار در سال
یک تحلیلگر بودجه مسئول ایجاد و نظارت بر گزارش‌های بودجه شرکت است. آنها به شرکت‌های دولتی و خصوصی در برنامه ریزی بودجه کمک می‌کنند. این متخصصان تجزیه و تحلیل‌های مالی کسب و کارها را انجام می‌دهند، به توسعه اقداماتی برای جلوگیری از ریزش بودجه و نظارت بر هزینه‌های کلی سازمان کمک می‌کنند.

شغل و درآمد حسابدار قانونی در کانادا

میانگین حقوق: 50315 دلار در سال
یک حسابدار قانونی داده‌های مالی را برای یافتن مبالغ از دست رفته و انجام اقدامات بازیابی بررسی می‌کند. این متخصصان نتایج خود را به عنوان شواهد در مراحل قانونی مستند کرده و ارائه می‌کنند. به طور معمول، حسابداران قانونی در مشاغل حسابداری و مشاوره عمومی، شرکت‌های بیمه، شرکت‌های حقوقی و سازمان‌های دولتی کار می‌کنند.

شغل و درآمد حسابرس داخلی در کانادا

میانگین حقوق: 78389 دلار در سال
حسابرسان داخلی اغلب در یک محیط اداری و به صورت تمام وقت فعالیت می‌کنند. آنها ممکن است در طیف وسیعی از بخش‌ها از جمله آموزش، تجارت، دولت، بانکداری و امور مالی کار کنند. حسابرسان داخلی ارزیابی‌های بی‌طرفانه و مستقلی از عملیات مالی شرکت ارائه می دهند. آنها اطمینان حاصل می‌کنند که امور مالی شرکت با تمام قوانین محلی، استانی و فدرال مطابقت دارد. در حالی که آنها اغلب به تنهایی کار می‌کنند، گاهی اوقات با حسابرسان یا حسابداران دیگر همکاری دارند.

شغل و درآمد مدیر ارشد مالی (CFO) در کانادا

میانگین حقوق: 132022 دلار در سال
مدیر ارشد مالی (CFO) یک مدیر ارشد اجرایی است که تمام فعالیت‌های مالی شرکت را مدیریت و هدایت می‌کند. CFO مسئول ردیابی و نظارت بر جریان نقدی، ایجاد برنامه‌های مالی کوتاه مدت و بلند مدت و تجزیه و تحلیل سلامت مالی شرکت است. همچنین ممکن است با امور مالی و حسابداری برای ارزیابی اثرات تصمیمات عملیاتی خاص کار کنند.

شغل و درآمد مدیر خزانه‌داری در کانادا

میانگین حقوق: 71342 دلار در سال
یک مدیر خزانه‌داری مسئول مدیریت و نظارت بر درآمد، جریان نقدی و فعالیت‌های مالی کلی سازمان است. آنها معمولاً تصمیمات مالی شرکت خود را ارزیابی می‌کنند، هزینه‌ها و بدهی‌ها را نظارت می‌کنند و به مدیریت و مدیران اجرایی در مورد فرآیندهای مالی مشاوره می‌دهند. مهارت‌هایی مانند ارتباط و توانایی‌های بین فردی برای موفقیت در این موقعیت شغلی ضروری است.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها