تحلیل افشین یزدانی از فرایند مهاجرت به آمریکا

55
موفق ترین کارآفرینان ایرانی در آمریکا - افشین یزدانی

مهاجرت به آمریکا، سرزمین فرصت‌ها، از گذشته در اذهان بسیاری از ایرانیان نقش بسته است. رویای زندگی در کشوری با امکانات رفاهی بالا، ثبات اقتصادی، و تنوع فرهنگی، همواره انگیزه‌ای قوی برای مهاجرت به این کشور بوده است. با این حال، پیچیدگی‌های فرایند مهاجرت، قوانین و مقررات متغیر، و چالش‌های خاص ایرانیان در این مسیر، دغدغه‌های بسیاری را برای متقاضیان ایجاد کرده است.

افشین یزدانی، کارآفرین و وکیل مهاجرت، معتقد است که مهاجرت به آمریکا از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی، روشی سودمند و رو به رشد برای ایرانیان است. او در وبینارها و مصاحبه‌های متعدد، به مزایا و معایب این روش مهاجرتی پرداخته و تجارب و توصیه‌های خود را با مخاطبان به اشتراک گذاشته است.

تحلیل افشین یزدانی از فرایند مهاجرت به آمریکا

یکی از توصیه‌های افشین یزدانی به افرادی که قصد دارند از طریق ثبت شرکت به آمریکا مهاجرت کنند، این است که قبل از هر چیز، با ویزای B1 به عنوان ویزیتور بیزینسی وارد آمریکا شده و تمامی ابعاد کار و زندگی در آمریکا را بررسی کنند.

همچنین به افرادی که دارای دو تابعیت هستند و قصد ثبت شرکت در آمریکا و مهاجرت به این کشور را دارند، توصیه می‌شود ابتدا از طریق ویزای B1 وارد آمریکا شوند، شرکت خود را به طور رسمی ثبت کنند و با افتتاح حساب سرمایه‌گذاری مالی را انجام دهند تا ریسک رفیوزال ویزای B2 را کاهش دهند.

یکی دیگر از موارد مهم در مهاجرت به آمریکا، داشتن سابقه کار، تخصص و دانش است. نداشتن مهارت در حوزه شغلی مورد نظر در آمریکا، شما را با چالش‌های سختی مواجه می‌کند و امکان شکست بیزینس پلن نیز وجود دارد. توصیه من این است که برای مهاجرت کاری، در حوزه تخصصی شغل خود وارد پروسه مهاجرت شوید.

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، تصمیم دارند به عنوان مقصد دوم مهاجرتی، از طریق کانادا، به آمریکا مهاجرت کنند در چنین تصمیمات بزرگی، طبق دانش و تجربه وکلای مهاجرت در مورد افرادی که این مسیر را طی کرده‌اند، بهتر است بازدید و تحقیقات حضوری داشته باشید تا بتوانید تصمیم واقعی و منطقی بگیرید.

آمریکا از نظر اقتصادی، بازار کار، جمعیت، امکان پیشرفت و توسعه فردی و شغلی، بستر بسیار بزرگ‌تری نسبت به کانادا دارد. مهاجرت به این کشور می‌تواند به همان اندازه که سودمند است، شما را با چالش‌ها و ریسک‌هایی مواجه کند. اگر به دنبال تجربه‌های جدید هستید، آمریکا مقصد جذاب‌تر و ایده‌آل‌تری هست.

مهاجرت به آمریکا، تصمیمی بزرگ و زندگی‌ساز است. پیش از هر اقدامی، با مطالعه و تحقیق دقیق، اطلاعات لازم را کسب کنید و با آگاهی کامل از شرایط و چالش‌های پیش رو، مسیر خود را انتخاب کنید.

چالش‌های مهاجرت ایرانیان به آمریکا

نبود روابط دیپلماتیک بین ایران و آمریکا، روند مهاجرت را برای ایرانیان دشوارتر می‌کند. همچنین مصاحبه برای ویزا در کشور ثالث، یکی از چالش‌های این مسیر است. برخی از روش‌های مهاجرت مانند ویزای کاری، برای ایرانیان محدودیت‌های بیشتری دارد.

هزینه‌های اضافی مانند مصاحبه در کشور ثالث، در کنار هزینه‌های اصلی اخذ ویزا، مجموع هزینه‌های مهاجرت به آمریکا را افزاش می‌دهند.

گروه وکالتی بین المللی یزدانی (YLG) در آمریکا - تحلیل افشین یزدانی از فرایند مهاجرت به آمریکا

گروه وکالتی بین المللی یزدانی (YLG) در آمریکا

بنیاد حقوقی یزدانی دارای 5 شعبه در کانادا، ایران و آمریکاست که به متقاضیان مهاجرت و افراد نیازمند به خدمات حقوقی بین المللی خدمات مختلفی مانند دریافت ویزا، ثبت شرکت، قراردادهای تجاری و غیره ارائه می‌کند.

افشین یزدانی در راستای اهداف توسعه فردی و شغلی خود، اخیرا مدرک کارشناسی ارشد حقوق خود را از دانشگاه LLS لس آنجلس دریافت کرده است که فعالیت‌های این بنیاد را در تمام آمریکا توسعه داده است و مهاجران می‌توانند برای دریافت خدمات از طریق راه‌های ارتباطی اقدام کنند. شعبه آمریکا وای ال جی نیز در لس آنجلس قرار دارد.

اگر قصد مهاجرت به آمریکا را دارید می‌توانید با دریافت وقت جلسه مشاوره و پر کردن فرم ارزیابی، شرایط خود را برای مهاجرت بررسی کنید و در مورد بهترین روش مهاجرت متناسب با شرایط خود مشاوره دریافت کنید.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا

منبع: ylgpc

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها