دعوت بریتیش کلمبیا و مانیتوبا از نامزدهای استانی در اپریل 2024

14
دعوت بریتیش کلمبیا و مانیتوبا از نامزدهای استانی در اپریل 2024

دعوت بریتیش کلمبیا و مانیتوبا از نامزدهای استانی در اپریل 2024 طی تاریخ 6 تا 12 این ماه انجام شده است. برنامه‌های استانی کانادا (PNPs) یک جریان محبوب برای مهاجرت به کاناداست که توسط استان‌ها اجرا می‌شوند. این برنامه‌ها بر اساس نیازهای محلی استان‌ها طراحی می‌شوند و متقاضی‌های متناسب با نیاز استان در مشاغل مختلف دعوت نامه دریافت می‌کنند.

اگر نامزدی استانی دریافت کنید، به طور قابل توجهی شانس شما را برای اخذ اقامت دائم کانادا افزایش می‌دهد. اگر شما دارای یک پروفایل در استخر اکسپرس انتری باشید، دریافت نامزدی استانی تا 600 امتیاز به مجموع امتیازات شما در اکسپرس انتری اضافه می‌کند. در قرعه‌کشی‌های اکسپرس انتری، هر چه امتیاز بالاتری داشته باشید، شانس بیشتری برای دریافت دعوت نامه درخواست اقامت دائم خواهید داشت.

کانادا با سیزده استان و قلمرو، طیف متنوعی از گزینه‌های PNP را ارائه می‌دهد. برخی از برنامه‌ها مشاغل خاصی را هدف قرار می‌دهند که تقاضای بالایی دارند و برخی دیگر کارآفرینان یا فارغ التحصیلان بین المللی را در اولویت قرار می‌دهند.

در ادامه اخبار تازه برنامه استانی دو استان بریتیش کلمبیا و مانیتوبا را شرح می‌دهیم که برای تعداد زیادی از متقاضیان دعوتنامه ارسال کرده‌اند.

دعوت بریتیش کلمبیا و مانیتوبا از نامزدهای استانی

دعوت بریتیش کلمبیا و مانیتوبا از نامزدهای استانی

بریتیش کلمبیا و مانیتوبا از طریق برنامه‌های نامزد استانی یا PNP، دعوت‌نامه‌هایی را برای نامزدهای استانی صادر کرده‌اند. این دو استان بیش از 400 نامزد را از طریق جریان‌هایی دعوت کردند که برای پذیرش نیروی کار ماهر و متقاضیان مستقر در استان‌ طراحی شده بودند.

نتایج مهاجرت استانی از تاریخ 6 تا 12 آوریل

در ادامه جزییات تعداد و حداقل امتیازهای افراد انتخاب شده در برنامه استانی بریتیش کلمبیا و مانیتوبا را بخوانید.

دعوت بریتیش کلمبیا و مانیتوبا از نامزدهای استانی - بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا:

برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا (BCPNP) حداقل 88 دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم از طریق جریان نیروی کار ماهر، فارغ التحصیل بین المللی (شامل گزینه اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا همان EEBC) صادر کرد.

این جریان(استریم) برای فارغ التحصیلان بین المللی طراحی شده است که در سه سال گذشته از دانشگاه یا کالجی در استان بریتیش کلمبیا فارغ التحصیل شده‌اند و دارای یک جاب آفر معتبر از کارفرمای کانادایی در همین استان هستند.

همچنین برای کاندیداهای دارای تجربه حرفه‌ای در مشاغل مورد تقاضای استان نیز دعوت نامه صادر شد. به طور خاص، این مشاغل مورد تقاضا عبارتند از:

  • متخصصان مراقبت از کودکان یا Childcare professionals که برای دعوت شدن به حداقل نمره 90 نیاز داشتند.
  • متخصصان ساختمانی که برای دعوت شدن به حداقل نمره 95 نیاز داشتند.
  • متخصصین مراقبت‌های بهداشتی که به حداقل نمره 95 نیاز داشتند.
  • متخصصان فنی که به حداقل نمره 116 نیاز داشتند.
  • متخصصان مراقبت‌های دامپزشکی که به حداقل نمره 80 نیاز داشتند.

استریم‌های پیشرفته با سیستم مدیریت اکسپرس انتری همراستا می‌شوند، به این معنی که افراد در استخر اکسپرس انتری ممکن است از طریق این جریان‌ها به یک استان دعوت شوند و اقامت دائم نیز دریافت کنند.

دعوت بریتیش کلمبیا و مانیتوبا از نامزدهای استانی - مانیتوبا

مانیتوبا:

برنامه استانی مانیتوبا (MPNP) بیش از 350 دعوت نامه برای متقاضیان نامزدی استانی صادر کرد. مانیتوبا از طریق Skilled Worker in Manitoba (بخشی از مسیر تجربه کاری مانیتوبا)، 276 دعوت نامه را برای افرادی که در مشاغل مورد تقاضا در استان کار می‌کردند، ارسال کرد.

به طور خاص، این افراد تحت طبقه‌بندی مشاغل ملی یا NOC زیر کار می‌کردند:

  • 33102- دستیاران پرستار، متصدیان و همکاران خدمات بیمار
  • 60020 – مدیران خرده فروشی و عمده فروشی
  • 731- نیروی کار در مشاغل ساختمانی عمومی

سیستم NOC روش استاندارد کانادا برای طبقه بندی مشاغل در داخل کشور است.

این برنامه همچنین 87 نامزد را از طریق جریان Skilled Worker Overseas دعوت کرد. افراد انتخاب شده در این قرعه کشی حداقل امتیاز 691 را داشتند و باید نشان می‌دادند که توسط MPNP تحت یک طرح استخدام استراتژیک دعوت شده‌اند.

از 363 دعوت نامه صادر شده از طریق این دو برنامه، 81 دعوت نامه برای کاندیداهایی صادر شد که پروفایل اکسپرس انتری معتبری نیز داشتند که این موضوع نشان می‌دهد این دو مسیر مهاجرت از جریان‌های پیشرفته هستند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا

منبع: cicnews.com

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها