با 10 عنوان شغلی با مدرک حقوق آشنا شوید!

38
عناوین شغلی مدرک حقوق

عناوین شغلی مدرک حقوق


حقوقدان

میانگین حقوق: 55875 دلار در سال

حقوقدانان (Paralegal) به وکلا کمک می‌کنند که پرونده‌های حقوقی را تکمیل کنند. آن‌ها مهارت‌های تحقیقاتی و ارتباطی قوی دارند. جمع‌بندی اظهارات و شهادت‌ها از دیگر وظایف حقوقدانان است.

میانجی

میانگین حقوق: 56227 دلار در سال

هدف میانجی‌ها (Mediators) حل تعارض بین دو فرد است. میانجی‌ها باید در تعامل با این طرف‌ها بی‌طرف و بی‌طرف باشند. آنها باید اطمینان حاصل کنند که همه طرف های درگیر راه حل مورد توافق و شرایط آن را درک می کنند.

مسئول امور سیاسی

میانگین حقوق: 64054 دلار در سال

مسئول امور سیاسی (Political affairs officer) جو سیاسی را بررسی می‌کنند، به دولتمردان مشاوره سیاسی می‌دهند و با خبرنگاران و رسانه‌ها ارتباط گسترده دارند. آن‌ها به دنبال برقراری ارتباطات سیاسی مؤثر میان دولت‌ها، مؤسسات و سازمان‌های سیاسی هستند.

تحلیلگر سیاست

میانگین حقوق: 67134 دلار در سال

تحلیلگران سیاست (Policy analyst) همان طور که از نامش پیداست، سیاست‌های داخلی و خارجی را تحلیل می‌کنند، نتایج سیاست‌ها را ارزیابی می‌کنند و در مورد مسائل اجتماعی آگاهی کاملی دارند. آن‌ها برای سازمان‌های دولتی و شرکت‌های حقوقی کار می‌کنند.

دستیار قانونگذاری

میانگین حقوق: 67876 دلار در سال

مسئولیت اصلی دستیاران قانونگذار (Legislative assistant) تهیه پیش نویس قانون است. همچنین وظایف مختلفی مانند ویرایش و اصلاح قوانین، تحلیل گزارش‌های قانونی و برقراری ارتباط میان دولت و شرکت‌ها و مؤسسات را انجام می‌دهند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت

میانگین حقوق: 70386 دلار در سال

وکیل مهاجرت (Immigration lawyer) در امور مربوط به مهاجرت و فرآیند آن تخصص دارد و به عنوان رابط میان مهاجران و مسؤلان دولتی مربوطه عمل می‌کنند.

Probation officer

میانگین حقوق: 78756 دلار در سال

Probation officer به افرادی که به بازپروری نیاز دارند، کمک می کند تا پس از آزادی از زندان خود را در جامعه ادغام کنند و مطمئن می‎‌شود که خلاف قانون عمل نمی‌کنند. همچنین در صورت نیاز آن‌ها را به دریافت مشاوره و شرکت در برنامه‌های بازپروری ملزم می‌کنند.

قاضی

میانگین حقوق: 86935 دلار در سال

قاضی (Judge) از دیگر عنوان‌های شغلی است که با مدرک حقوق می‌توانید به آن برسید. با دریافت آموزش‌های لازم و کسب تخصص در زمینه قضاوت می‌توانید در حوزه مورد نظر قاضی شوید و برای پرونده‌ها حکم صادر کنید.

وکیل جرائم شخصی

میانگین حقوق: 94247 دلار در سال

وکیل جرائم شخصی (Personal injury lawyer) وکالت پرونده‌هایی را می‌پذیرد که در آن‌ها فردی به دلیل سهل انگاری فرد دیگر دچار آسیب جسمی یا روانی شده است. آن‌ها می‌توانند در پرونده‌های مدنی یا خصوصی تخصص داشته باشند.

وکیل دعاوی

میانگین حقوق: 217983 دلار در سال
وکیل دعاوی (Litigation attorney) مهارت‌های ارتباطی و نوشتاری و توانایی مناظره دارد تا به خوبی بتواند از موکل خود در دادگاه دفاع کند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها