20 موقعیت شغلی پاره وقت و مرتبط برای دانشجویان پرستاری + میانگین حقوق

657
20 موقعیت شغلی پاره وقت و مرتبط برای دانشجویان پرستاری

20 موقعیت شغلی پاره وقت و مرتبط برای دانشجویان پرستاری


کاتب پزشکی

میانگین حقوق: 16.15 دلار در ساعت
کاتبان پزشکی (Medical scribe) در معاینه بیماران پزشکان شرکت می‌کنند و شرح حال بیمار را یادداشت می‌کنند تا پزشک فقط روی بیمار تمرکز کند. همچنین پرونده بیمار شامل نسخه‌ها را در سیستم رایانه‌ای ثبت می‌کنند.

تکنسین بهداشتی

میانگین حقوق: 17.06 دلار در ساعت
تکنسین‌های بهداشتی (Sanitation technician)، ابزارها، امکانات بهداشتی و محیط اطراف را در مرکز بهداشتی تمیز و نگهداری می‌کنند. تمیز و مرتب بودن اتاق‌ها و بخش‌ها و مدیریت زباله‌ها از دیگر وظایف تکنسین بهداشتی است.

Transporter

میانگین حقوق: 17.84 دلار در ساعت
آن‌ها مسؤل جابجایی بیمار در بیمارستان، از اتاقی به اتاق دیگر و یا هنگام ترخیص از بیمارستان و انتقال به خارج از ساختمان هستند. آن‌ها از وسایل پزشکی مختلفی مانند برانکارد، تخت متحرک و ویلچر استفاده می‌کنند.

مدیر سفارش

میانگین حقوق: 36128 دلار در سال
مدیران سفارش (Order administrator) در صنعت مراقبت‌های بهداشتی چرخه سفارشات را در یک مرکز بهداشتی و درمانی مدیریت می کنند. آنها تغییرات لازم در سفارشات ایجاد می‌کنند، با تامین کنندگان در ارتباط هستند، تحویل‌ها را نظارت می‌کنند و صورتحساب‌های دقیق صادر می‌کنند.

دستیار پرستاری

میانگین حقوق: 18.51 دلار در ساعت
یک دستیار پرستار (Nursing assistant) با یک پرستار رسمی کار می‌کند و مراقبت از بیماران را در بیمارستان یا سایر مراکز پزشکی انجام می‌دهد. آن‌ها وظایف مختلفی را بر عهده دارند، از جمله نظارت بر علائم حیاتی بیماران، تعویض بستر آنها و راهنمایی آنها از طریق ورزش. آنها همچنین ممکن است در کارهای مراقبت شخصی از جمله لباس پوشیدن، حمام کردن و تمیز کردن دندان به آنها کمک کنند.

دستیار غذایی

میانگین حقوق: 18.57 دلار در ساعت
یک دستیار غذایی برای بیماران غذایی می‌پزد که نیازهای غذایی منحصر به فرد آنها را برآورده می‌کند. آنها غذاها را آماده می‌کنند، آنها را به بخش‌های تعیین شده تحویل می دهند و محل کار را در زمان‌های تعیین شده مرتب می‌کنند.

دستیار سلامت خانگی

میانگین حقوق: 18.65 دلار در ساعت
آن‌ها در منزل به بیماران مسن، بیمار یا مجروح در خانه آنها برای تجویز داروها، کمک در کارهای شخصی مانند حمام کردن، و انجام بررسی‌های معمول علائم حیاتی و وضعیت کلی به آنها رسیدگی می‌کند. همچنین ممکن است کارهای کوچک خانه داری از جمله لباسشویی، ظرفشویی و پخت و پز را انجام دهند.

غربالگر سلامت

میانگین حقوق: 20.62 دلار در ساعت
یک غربالگر سلامت اطلاعات پزشکی افراد را جمع‌آوری و سازماندهی می‌کند. آنها علائم حیاتی، فشار خون، قد و وزن بیماران را بررسی می‌کنند. آنها این تست‌ها را با استفاده از ابزارهای بیومتریک اجرا می‌کنند.

دستیار تحقیقات پزشکی

میانگین حقوق: 20.88 دلار در ساعت
دستیاران تحقیقات پزشکی در زمینه جمع‌آوری اطلاعات به پزشکان کمک می‌کنند. فضای آزمایشگاهی را آماده می‌کنند تا همه تجهیزات و ابزار لازم در دسترس باشند. البته بسته به نوع پروژه وظایف آن‌ها متغیر است.

دستیار اداری پزشکی

میانگین حقوق: 21.15 دلار در ساعت
یک دستیار اداری پزشکی وقت ملاقات بیماران را تعیین و تأیید می‌کند. آنها صورتحساب بیماران را دریافت می‌کنند، پرداخت‌ها را پردازش می‌کنند و مطالبات بیمه درمانی را پیگیری می‌کنند. آنها همچنین گزارش‌های لازم را می‌نویسند و اسناد پزشکی را مدیریت می‌کنند.

فلبوتومیست

میانگین حقوق: 22.23 دلار در ساعت
فلبوتومیست (Phlebotomist) یک متخصص پزشکی است که مسئولیت اصلی او خونگیری از بیمار به دلایل مختلف مانند آزمایشات تشخیصی، انتقال خون یا اهدای خون است. فلبوتومیست‌ها همچنین ابزارهای خود را استریل می‌کنند، مواد استفاده شده را دور می‌ریزند و بیماران را از نظر عوارض جانبی تحت نظر دارند.

Unit clerk

میانگین حقوق: 22.42 دلار در ساعت
آن‌ها از مراجعه کنندگان به مرکز استقبال می‌کنند، به تماس‌های تلفنی پاسخ می‌دهند، جدول زمانی کارکنان را تهیه کنند و صورتحساب‌های مراقبت‌های بهداشتی را پردازش می‌کنند. همچنین با بیماران، خانواده‌ها و کارکنان بیمارستان تعامل دارند.

تکنسین مانیتور

میانگین حقوق: 22.48 دلار در ساعت
یک تکنسین مانیتور که به عنوان تکنسین مانیتور قلب نیز شناخته می‌شود، مسئول بازبینی و معاینه مانیتورهای قلب بیماران در مرکز درمانی است. آنها هر گونه ناهنجاری مانند آریتمی یا ضربان قلب نامنظم را شناسایی و گزارش می‌کنند.

مراقب

میانگین حقوق: 22.60 دلار در ساعت
مراقبان در انجام وظایف مختلف به افراد مسن، بیمار و ناتوان کمک می‌کنند. این نقش شامل نظارت بر داروهای افراد و به‌روزرسانی نمودارهای گزارش سلامتی آن‌ها در صورت بروز تغییرات در شرایط یا نیازهای آن‌ها است. آنها ممکن است در حمام کردن، غذا خوردن، لباس پوشیدن و شرکت در قرار ملاقات با پزشک کمک کنند.

دستیار فیزیوتراپیست

میانگین حقوق: 23.69 دلار در ساعت
دستیاران فیزیوتراپیست به بیماران در بازیابی حرکت و مدیریت درد پس از آسیب یا بیماری کمک می کنند. آنها معمولاً در مطب فیزیوتراپیست‌ها کار می‌کنند و اغلب در هنگام نصب تجهیزات و کمک به مراقبت از بیماران، ساعت‌های طولانی می ایستند. هنگام مراقبت از بیمار، تمرینات و تکنیک‌های پزشکی خاصی را برای تسکین درد انجام می‌دهند.

دستیار دندانپزشک

میانگین حقوق: 24.38 دلار در ساعت
دستیاران دندانپزشکی به روش‌های دندانپزشکی بیماران مانند پرکردن، جرم گیری، پولیش، تاج گذاری و کشیدن کمک می‌کنند.

دستیار کاردرمانی

میانگین حقوق: 25.09 دلار در ساعت
دستیار کاردرمانی حرفه‌ای است که وظایف پشتیبانی مختلفی را برای کاردرمانگران انجام می‌دهد تا مواد و تجهیزات مورد نیاز بیماران برای استفاده و مونتاژ آماده باشند. این افراد همچنین ممکن است در انجام وظایف دفتری مانند پاسخگویی به تلفن، تعیین قرار ملاقات، پر کردن فرم‌های بیمه و سفارش و تامین منابع کمک کنند.

تکنسین داروخانه

میانگین حقوق: 25.37 دلار در ساعت
آن‌ها مسؤل دریافت نسخه و تحویل داروها در دوز دقیق و کامل هستند.

تکنسین فوریت‌های پزشکی

میانگین حقوق: 29.04 دلار در ساعت
تکنسین‌های فوریت های پزشکی (EMTs) به تماس‌های اورژانس پاسخ می‌دهند و در صورت لزوم افراد را به بیمارستان یا سایر مراکز پزشکی منتقل می‌کنند. مداخلات اولیه و غیر تهاجمی برای نجات جان بیماران قبل از رسیدن به بیمارستان و دریافت مراقبت‌های پزشکی اضافی از دیگر وظایف آن‌هاست.

تکنسین اشعه ایکس

میانگین حقوق: 33.14 دلار در ساعت
تکنسین اشعه ایکس بیماران را برای انجام اقدامات رادیولوژیکی آماده می‌کند و آنها را تا اتاق‌های پانسمان و اشعه ایکس همراهی می‌کند. آنها همچنین با بیماران برای ارائه آموزش و اطمینان از مراقبت و ایمنی بیمار ارتباط برقرار می کنند.

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها