برترین کارفرمایان کانادا در سال 2024

22
برترین کارفرمایان کانادا در سال 2024

برترین کارفرمایان کانادا در سال 2024 اعلام شدند. MediaCorp فهرست برندگان مسابقه 100 کارفرمای برتر کانادا در سال 2024 را منتشر کرد. این رویداد سالانه که از سال 2000 آغاز شده است، در کانادا بسیار مورد توجه گسترده‌ای قرار دارد و نحوه جستجوی شغل در کانادا را برای کانادایی‌ها و مهاجران بهبود می‌دهد. هدف این مسابقه شناسایی کارفرمایانی است که در حوزه شغلی خود، محل کار را به محیطی استثنایی برای کارکنان تبدیل کرده‌اند و آن را به خوبی مدیریت می‌کنند.

همچنین در مقاله 5 کارآفرین ایرانی موفق در کانادا نیز می‌توانید با ایرانیانی که توانستند در کانادا بدرخشند و موفقیت‌های بزرگ به دست آورند، آشنا شوید.

معیارهای انتخاب برترین کارفرمایان کانادا در سال 2024 چیست؟

هر کسب‌وکاری که دفتر مرکزی یا محل اصلی آن در کاناداست، می‌تواند در مسابقه شرکت کند. معیارهای انتخاب در این رقابت شامل 8 عامل است. کارفرمایان با سایر سازمان‌ها در صنعت خود مقایسه می‌شوند تا ببینند کدام یک مترقی‌ترین سیاست‌ها را دارند و در هر یک از دسته‌های زیر درجه‌ای بینA – Fداده می‌شود:

 • محل کار
 • محیط کار و عوامل اجتماعی
 • مزایای مالی و خانوادگی سلامت
 • تعطیلات و مرخصی
 • ارتباطات کارکنان
 • مدیریت اجرایی
 • آموزش و توسعه مهارت‌ها
 • مشارکت در جامعه

برترین کارفرمایان کانادا در سال 2024 - دریافت اسپانسر مجوز کار از کارفرمایان

دریافت اسپانسر مجوز کار از کارفرمایان

بسته به نوع مجوز کاری که فرد دارد، هر یک از این شرکت‌ها می‌توانند به مهاجران در ایجاد شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم از طریق برنامه‌های اقتصادی مهاجرتی کمک کنند.

در نظر داشته باشید که بیشتر برنامه‌های اقتصادی مهاجرتی حداقل به یک سال تجربه کاری مستمر در کانادا در حوزه مشاغل ماهر نیاز دارند تا مهاجران برای این برنامه‌ها واجد شرایط باشند، مانند برنامه‌های استانی کانادا یا برنامه‌های اکسپرس انتری.

یک نکته کلیدی در این مورد این است که مهاجر مجوز کار باز یا بسته (بر اساس ارزیابی تاثیر بازار کار یا LMIA) داشته باشد. مجوز کار باز یا اپن ورک پرمیت به افراد اجازه می‌دهد در اکثر صنایع و برای اکثر کارفرمایان کار کنند، بدون اینکه مجوز کار به کارفرمای خاصی وابسته باشد.

مجوز کار مبتنی بر ارزیابی تأثیر بازار کار یا ورک پرمیت بسته به دارندگان اجازه می‌دهد فقط برای یک کارفرما در یک صنعت کار کنند و مجوز LMIA آن‌ها باید نتیجه مثبت یا خنثی داشته باشد.

نکات برجسته کارفرمایان برتر سال 2024

پاداش‌های مالی

پاداش‌های مالی اغلب پایه و اساس جستجوی شغل است. برای کسب امتیاز خوب در این دسته، کارفرمایان باید طیف وسیعی از مزایای جبرانی از جمله شرکت در نظرسنجی حقوق، بررسی منظم حقوق، امکان پس‌انداز بلندمدت و برنامه‌ریزی مالی، پاداش پایان سال و پاداش‌های معرفی (برای کارکنانی که نیروی کار جدید معرفی می‌کنند) ارائه دهند.

برای سال 2024 کارفرمایانی که بالاترین امتیازA+ را در این دسته کسب کردند به شرح زیر بودند:

 • Business Development Bank of Canada
 • Canadian Aviation Electronics Inc
 • Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC)
 • Enbridge Inc.
 • Provincial Credit Union Ltd.
 • Royal Bank of Canada
 • Schneider Electric Canada Inc
 • TD Bank Group

برترین کارفرمایان کانادا در سال 2024 - اشتغال در دانشگاه‌ها

اشتغال در دانشگاه‌ها

برای بسیاری از فارغ التحصیلان بین المللی که به دنبال اولین شغل خود در کانادا هستند، کار در موسسه آموزشی که در آن تحصیل کرده‌اند، شروعی آسان برای زندگی کاری آن‌ها خواهد بود. امسال، پنج دانشگاه زیر در میان 100 کارفرمای برتر قرار گرفتند:

دانشگاه کارلتون

کارلتون به دلیل برنامه‌های مراقبت بهداشتی گسترده و 100 درصد خود برای همه کارکنان حتی بازنشستگان، از جمله طرح “محل کار سالم” که هدف آن ارتقای سلامت جسمی و روانی است، مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر این، به کارمندان تعطیلات طولانی و تعطیلات با حقوق در پایان سال داده می‌شود.

کالج پزشکان و جراحان دانشگاه بریتیش کلمبیا

این کالج در استان بریتیش کلمبیا یک خط مشی تعطیلات قانونی منعطف ارائه می‌دهد که به کارمندان اجازه می‌دهد تا حداکثر سه تعطیلات قانونی را با سایر روزهایی که برای آنها اهمیت شخصی، فرهنگی یا مذهبی دارند تعویض کنند. علاوه بر این، کالج حقوق تدریجی مرخصی زایمان و والدین ارائه می‌دهد که به ترتیب به مدت 52 یا 37 هفته، تا 75 درصد از حقوق کارمندان را می‌دهد.

دانشگاه سایمون فریزر

علاوه بر شروع کار کارمندان با چهار هفته مرخصی با حقوق، کارمندان دانشگاه سایمون فریزر به امکانات بهداشتی وسیعی در یکی از منحصربه‌فردترین دانشگاه‌های کشور، در بالای کوه برنابی، دسترسی دارند. این امکانات شامل استخر، زمین‌های راکتبال، زمین فوتبال سرپوشیده، دیوار کوهنوردی، مشاوره تناسب اندام شخصی و دوره های مختلف تحت رهبری مربیان برای رقص، یوگا و هنرهای رزمی است.

دانشگاه مونترال

دانشگاه مونترال فرصت‌های عالی و گسترده‌ای برای مهارت‌آموزی کارمندان ارائه کرده است، از جمله مهارت‌های آنلاین، مشاوره و برنامه‌های آموزشی داخلی و یارانه شهریه برای دوره‌های مرتبط و غیرمرتبط با شغل کارمند.

دانشگاه نیوبرانزویک (UNB)

این دانشگاه در استان نیوبرانزویک به دلیل مزایای مالی قوی، از جمله بررسی حقوق و دستمزد، مزایای بازنشستگی بلندمدت و حتی ارائه پاداش برای برخی موقعیت‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

با این حال چیزی که UNB در رتبه بندی امسال از آن امتیاز بالایی کسب کرده است، موضوع پشتیبانی آموزشی و توسعه مهارت‌ها است. همچنین امکاناتی مانند یارانه شهریه، مرخصی تحصیلی و حتی پاداش مالی برای تکمیل دوره ارائه می دهد.

امکان کار در خارج از کشور

یکی دیگر از جنبه‌های کلیدی در برقراری تعادل بین کار و زندگی برای بسیاری از مهاجران، امکان دورکاری است. انعطاف پذیری برای کار از راه دور یا حتی در خارج از کشور، هنگام بازدید از کشور مبدا، برای مهاجران حائز اهمیت است. کارفرمایان برتری که این امکان را برای کارکنان خود فراهم کرده‌اند، شامل شرکت‌های زیر هستند:

 • Procter & Gamble (P&G) Canada
 • British Columbia Investment Management Corp. (BCI)
 • Fowler Bauld & Mitchell Ltd. (FBM
 • Bank of Canada (BoC)

برترین کارفرمایان کانادا در سال 2024 - امتیازات منحصر به فرد و محیط‌های کاری

امتیازات منحصر به فرد و محیط‌های کاری

 • Mars Canada
 • Binder Dijker Otte (BDO)
 • Harper Collins Canada Ltd

کارفرمایان برتر سال 2024 در کانادا، کارفرمایانی هستند که از طریق بررسی 8 عامل انتخاب شده‌اند. میزان حقوق و مرخصی، ایجاد شرایط مهارت آموزی و توسعه فردی و شغلی، امکان دورکاری و برقراری محیط کاری پربازده از عواملی هستند که کارفرماهای برتر توانستند امتیازات بالایی به دست آورند. هدف از این رقابت ایجاد محیط کار سالم و سودمند است تا به اقتصاد این کشور کمک کند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا

منبع: cicnews.com

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها